Nustatyti pažeidimai, superkant netauriųjų metalų laužą ir atliekas

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai, įgyvendindami Kovos su kontrabanda ir nelegalia prekių apyvarta stiprinimo priemonių planą, spalio 28 d. organizavo prevencinę priemonę „Metalai“.

Tam, kad nustatytų netauriųjų metalų laužo ir atliekų supirkimo, laikymo ir realizavimo nustatytos tvarkos pažeidimus ir išaiškintų vogtų metalų supirkimo atvejus, pareigūnai patikrino Elektrėnų savivaldybėje esančias metalo supirktuves.
Iš dviejų patikrintų Elektrėnų PK aptarnaujamoje teritorijoje veikiančių metalų supirktuvių, pažeidimai nustatyti abiejose.
Pareigūnams slaptai stebint, į abiejų įmonių teritoriją atvyko krovininiai automobiliai, pakrauti netauriųjų metalų laužu ar jų atliekomis, o iš teritorijos išvyko išsikrovę. Patikrinus supirkimo dokumentus, nustatyta, jog nebuvo sudarytos pirkimo- pardavimo faktą patvirtinančios sutartys.
Padaryti pažeidimai, numatyti Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1932 straipsnyje (netauriųjų metalų laužo ir atliekų, įtrauktų į draudžiamų supirkti netauriųjų metalų laužo ir atliekų sąrašą, supirkimas ar netauriųjų metalų laužo ir atliekų supirkimo, apskaitos ir saugojimo tvarkos pažeidimas) užtraukia baudą nuo dviejų tūkstančių iki penkių tūkstančių litų su netauriųjų metalų laužo ir atliekų konfiskavimu ar be konfiskavimo.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų