Notarinės paslaugos arčiau namų: Elektrėnuose duris atveria antras notaro biuras

Po viešo konkurso notaro pareigoms užimti, šių teisininkų paslaugomis arčiau savo namų galės naudotis aštuonių miestų bei rajonų gyventojai, tarp jų ir elektrėniškiai.

Teisingumo ministerijos inf.

Rugpjūtį įvykusio viešo konkurso būdu notarų gretas papildys aštuoni nauji teisininkai. Notarų paslaugos nuo šiol taps prieinamesnės Elektrėnų bei Kazlų Rūdos savivaldybių, taip pat Kaišiadorių, Kretingos, Panevėžio, Šiaulių, Ukmergės ir Vilniaus rajonų savivaldybių gyventojams.

Teisingumo ministerija konkursą notarų pareigoms užimti įvykdė atsižvelgusi į tai, kad kai kuriose savivaldybėse apskritai nebuvo nei vieno notaro arba dirbo vos po vieną. Siekiant užtikrinti, kad žmonės neliktų be notaro paslaugų, taip pat siekiant palaikyti konkurenciją rinkoje, konkursas notaro pareigoms užimti surengtas iš viso dvylikoje savivaldybių. Dviejose savivaldybėse – Klaipėdos bei Šiaulių miesto – konkursas sustabdytas Notarų rūmams, kai kuriems notarams ir dalyviams kreipusis į teismą, o likusiuose dviejuose – Akmenėje ir Pagėgiuose – neatsirado norinčių dalyvauti. Likusiose savivaldybėse įvykusio konkurso laimėtojai yra:

Elektrėnų savivaldybėje –   Mindaugas Vegys;

Kaišiadorių rajono savivaldybėje –  Gintautas Butkus;

Kazlų Rūdos savivaldybėje –  Rita Miknevičienė;

Kretingos rajono savivaldybėje –  Irmina Jurgutytė;

Panevėžio rajono savivaldybėje –  Pavel Dobrynskij;

Šiaulių rajono savivaldybėje, Kuršėnų seniūnijoje – Vykinta Jokantaitė-Birbilienė;

Ukmergės rajono savivaldybėje –  Vaidota Majūtė;

Vilniaus rajono savivaldybėje –  Edgaras Normantas.

Paskutinį kartą konkursas notaro pareigoms užimti buvo skelbtas prieš trejus metus. Per šį laikotarpį pasibaigė 16 notarų įgaliojimai. Šiuo metu į Lietuvos notarų sąrašą įrašyti 264 notarai (veiklą vykdo 262 notarai, 2 notarai yra sustabdę notaro įgaliojimus).

Asmenys, laimėję viešą konkursą, ne vėliau kaip per vienerius metus nuo viešo konkurso pabaigos teisingumo ministrui turi paduoti prašymą paskirti jį notaru. Jei asmuo to nepadaro, konkursas skelbiamas iš naujo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų