Nei skuto, nei lupo

Nei skuto, nei lupo

Virginija Jacinavičiūtė

Įkaitus kelio dangai, eismas Dubijos gatvėje tapo pavojingas: ant ­kelio išsilydžiusios smalos vairuotojai vengia važiuodami prieš eismą.
Dar kovo mėnesį straipsnyje „Nei skustas, nei luptas kelias“ rašėme apie Dubijos gatvės kelią, kurį vairuotojas Vidmantas kaip patarlėje nei skustu, nei luptu pavadino. Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus vyriausiasis specialistas Algirdas Jašauskas tuomet sakė, kad rangovas kelio tiesimo darbus atliko nekokybiškai ir žadėjo, kad, esant tinkamoms oro sąlygoms, brokas bus ištaisytas. Pavasaris buvo kaip niekad palankus kelio tvarkymui, tačiau valdininkai į kelią akis nukreipė tik tada, kai juo važiuoti tapo pavojinga.
Nuo karščio ant kelio susiformavo smala, o vairuotojai, nenorėdami sugadinti padangų, vairą suko į priešpriešinę eismo juostą, taip sukeldami pavojų sau ir kitiems eismo dalyviams. Vienas iš vairuotojų, apvažinėdamas kliūtį, akis į akį susitiko su pareigūnų ekipažu. Iš automobilio išlipęs vairuotojas paaiškino situaciją, o netrukus ir pareigūnai, smala išsitepę apavą, suprato, kad vairuotojas teisus. Elektrėnų policijos komisariatas savivaldybės administracijai nusiuntė laišką, kuriame įspėjo dėl pavojingo eismo Dubijos gatvėje ir prašė kuo skubiau imtis priemonių, užtikrinančių saugumą bei pašalinti kelio dangos trūkumus.
Kada bus sutvarkytas Dubijos gatvės kelias, klausėme savivaldybės specialisto. „Birželio 1 dieną buvo pradėti paruošiamieji darbai (kur išsilydžiusi emulsija, papilta granitinės skaldos). Saugaus eismo užtikrinimui pastatyti laikinieji kelio ženklai. Esant palankioms meteorologinėms sąlygoms kitą savaitę planuojama pradėti įrengti paviršiaus apdarą“, – komentavo A. Jašauskas.

Komentarai:

  1. Teko del kelio bandyt dasiskambint gerb. A Jašauskui. Pavyko tik trečią dieną, gerai paieškojus. Paklausus , kas planuojama daryt kelio buklei pagerint , tai vyr. specialistas inoringai pareiške, kad ko jus čia skambinejat , normalus tas kelias ir viskas su juo gerai. Tai tokie vat specialistai savyvaldybej dirba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų