Nauja sankryža – ne visoms transporto priemonėms

Nauja sankryža – ne visoms transporto priemonėms

Virginija Jacinavičiūtė

Liepos mėnesį duodama interviu „Elektrėnų kronikai“ administracijos direktoriaus pavaduotoja Inga Kartenienė informavo, kad sankryžoje ties „Lidl“ parduotuve bus įrengiamas šviesoforas. Tokie pokyčiai numatyti siekiant pagerinti gyventojų saugumą ir sureguliuo­ti transporto srautus.

Bet tąsyk I. Kartenienė neužsiminė, kad po sankryžos rekonstrukcijos, ja važiuoti galės ne visos transporto priemonės. Tai pastebėti netruko sunkiasvorių automobilių vairuotojai, kurie nuo autostrados įvažiavę į remontuojamą sankryžą neturi galimybės sukti į dešinę, nes kliudo saugumo salelė. Kol kas autostradoje nėra įspėjamųjų ženklų, kurie informuotų apie eismo ribojimą, todėl su kliūtimi vairuotojai susiduria tik atsidūrę sankryžoje. Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus Gedimino Ratkevičiaus pasiteiravome, ar sunkiasvoriui transportui eismas sankryžoje bus ribojamas. G. Ratkevičius atsakė:

„Elektrėnų savivaldybės administracija vykdo šviesoforinės sankryžos (ties LIDL prekybos centru) įrengimo darbus. Rengiant tech­ninį darbo projektą projektuotojai specialia kompiuterine programa nustatė, kad dešininis posūkis nuo magistralės į Sabališkių gatvę sunkiasvoriui transportui yra komplikuotas, todėl suprojektuoti ir bus pastatyti kelio ženklai Nr. 304 (krovininių automobilių eismas draudžiamas) su papildoma lentele Nr. 812 (galiojimo kryptis į dešinę) ir Nr. 610 (važiavimo kryptis tiesiai).“. Trumpai tariant, važiuojant nuo autostrados pusės sunkiasvoriam transportui nebus leidžiama sukti į dešinę. Į Elektrėnus sunkiasvorės mašinos gali įvažiuoti per didįjį žiedą, o posūkį pravažiavusieji galės Elektrėnus pasiekti važiuodami per Abromiškes.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų