Motinos dienos šventė Pastrėvyje

Motinos dienos šventė Pastrėvyje

Musninkų teatriuko aktoriai po spektaklio

Kai gamta patvinsta žaluma, kai žiedais apsipila obelys, ateina šilčiausia, nuostabiausia ir gražiausia, artimiausio žmogaus žemėje – Motinos diena. Ta proga Pastrėvyje vyko šventinis renginys, kurį pradėjo Pastrėvio vokalinis ansamblis „Var­nalėša“ (vadovas Ričardas Ramanauskas). Kolektyvas dainavo dainas Mamai, Tėvui ir apie mus supančią gamtą ir gėles. Renginio svečiai – Musninkų kaimo bendruomenės nariai – atsivežė išties įvairią ir įspūdingą programą. Žiūrėjome Musninkų kaimo bendruomenės mėgėjų teatriuko „Suktukas“ (režisierė Dalia Kiaulevičiūtė) komediją „Trys mylimos“ pagal Žemaitės to paties pavadinimo apsakymą. Vėliau keletą dainų padainavo talentingasis, puikaus balso savininkas Tadas Imbrasas. Dar besimokydamas Pastrėvio mokykloje jis žavėjo visus savo atliekamomis dainomis. Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro Družų filialo vedėja Janina Jankauskienė, humoristinių personažų atlikėja, papasakojo du monologus apie kumelę, vardu „uošvienė“, ir apie kelionę į Ameriką. Nuotaikingi pasakojimai privertė visus juoktis iki ašarų. Musninkiečiai atvyko į šventę ne tik su puikia programa ir gera nuo­taika, bet ir su dovanomis bei nuostabaus skonio Janinos Jankauskienės keptu obuolių pyragu.
Šventės pabaigoje svečiams dėkojo ir gėles įteikė Pastrėvio bendruomenės pirmininkė Viktorija Juknevičienė. Kultūrinių renginių organizatorė Gra­žina Bubėnienė padėkojo svečiams ir įteikė seniūno Arūno Kanapecko padėkas ir gardžias dovanas. O visos renginyje dalyvavusios esamos ir būsimos mamos bei močiutės dovanų gavo saldžias dovanėles.
Už puikią šventinę nuo­taiką dėkojame Musninkų kaimo bend­ruomenės nariams, Tadui Imbrasui už – iniciatyvą, Pastrėvio vokalinio ansamblio „Varnalėša“ kolektyvui ir vadovui Ričardui Ramanauskui – už pagalbą ir geranoriškumą organi­zuojant renginį.
Visoms Mamoms ir Močiutėms linkime būti sveikoms, laimingoms ir mylimoms!

Gražina BUBĖNIENĖ
Pastrėvio kultūrinių renginių organizatorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų