Mokytojų dienos šventė: klausomės ir tobulėjame

Mokytojų dienos šventė: klausomės ir tobulėjame

Julija Kirkilienė

Mokytojų dieną Elektrėnų profesinio mokymo centro pedagogai minėjo išradingai. Per šimtą pedagogų, dirbančių įtaigoje, profesinės šventės dieną atšventė ko­lektyvo sucementavimą: iš­klau­sė personalo eksperto Kęstučio Cvetkovo paskaitą apie emocijų amortizavimą, pasi­klau­sė Meno mokyklos atlikėjų trumpo koncerto, pasižiūrėjo vaizdinį direktorės Silvos Lengvinienės sveikinimą ir mokyklos istori­ją­ skaidrėse bei priėmė naujojo EPMC – Aukšta­dvario – skyriaus pedagogų dovanas – duoną ir druską, medų ir pyragą. Aukštadvario skyriaus vedėjas Juozas Juknevičius savo pirmoje kalboje prieš gausią naujų kolegų auditoriją kritikavo šių laikų pertvarkas, kai vaikai paverčiami pinigų krepšeliais, kad mokytojams konkurentėmis tampa technologijos, bet mažai kalbama apie tai, kad prestižine pristatomai profesijai – mokytojams – tenka vaikus ne tik dalykų mokyti, bet ugdyti as­menybes, būti jiems pavyzdžiu ir tobulėti kartu su mokiniais.

Elektrėnų profesinio mokymo centre pedagogų tobulinimui­si skiriama daug dėmesio: vykdomi įvairūs projektai, kviečiami lektoriai, kaip sakė S. Lengvinienė, kad niekas darbe nepatirtų nereikalingo streso. „Klausomės ir tobulėjame“,- sako direktorė. Mokytojų šventė iš Elektrėnų persikėlė į Aukštadvarį, kur elektrėniškiai apžiūrėjo naujojo skyriaus patalpas ir smagiai praleido laiką su aktore Nijole Narmontaite.
Elektrėnų profesinio mokymo centre šiais metais mokosi per 650 moksleivių, vykdomos 43 mokymo programos. Centras turi padalinius Aukštadvaryje ir Pravieniškėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų