Mokymasis bendradarbiaujant

Mokymasis bendradarbiaujant
Gyvenimas taip sparčiai keičiasi, kad neįmanoma nesimokyti.

Nuo mokytojų nuostatų, pasirengimo priimti naujoves, keistis patiems ir keisti aplinką priklauso visos mokyklos kaitos procesas. Kvalifikacijos kėlimas – tai ne tik dalyvavimas seminaruose, bet ir ugdymo naujovių tyrinėjimas, patirties perėmimas ir savosios skleidimas, savo darbo įvertinimas.
Sausio 6 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje lankėsi Širvintų rajono pradinių klasių mokytojų delegacija. Po direktorės Elvyros Bandzevičienės mokyklos pristatymo visi išsiskirstė po klases, bendravo su mokytojomis. Po to vyko pasidalijimas darbo patirtimi. Apie ekonomikos mokymo įgyvendinimą mūsų mokykloje darbo patirtimi pasidalijo mokytoja Elena Volosevičienė. Apie projektinio darbo galimybes, dalyvavimą BMT projekte mintimis dalijosi mokytojos Snieguolė Norvilienė ir Angelė Pačėsienė. Mokytojos Daiva Česonytė ir Ingrida Mačionytė dalijosi mokinių vertinimo, kuriuo siekiama paskatinti mokinius mokytis ir padėti jiems tai daryti prasmingai, racionaliai ir efektyviai, patirtimi. Taikant tokį vertinimą mokymo procese vyrauja mokytis padedantis vertinimas, kurio nuostata įtvirtinta atnaujintose Pradinio ir pagrindinio ugdymo bendrosiose programose. Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos pavaduotoja Danguolė Blusevičienė skaitė pranešimą „Vertinimas vardan mokymosi“.
Po pasisakymų vyko diskusijos. Diskutuoti tikrai buvo apie ką. Užsimezgęs nuoširdus bendradarbiavimas tarp mokyklų – naujų darbų pradžia. Jau numatyti nauji susitikimai.

Snieguolė Norvilienė
Mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų