Miesto garbės piliečiui linkime gero LAIKO

Miesto garbės piliečiui linkime gero LAIKO

Spalio 15 d. Elektrėnų garbės pilietis, nusipelnęs inžinierius, Lietuvos prezidentų apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi, nuoširdus ir be galo išmintingas žmogus Pranas Noreika atšventė gražų 85 metų jubiliejų.

Pranas Noreika neatsiejamas nuo Elektrėnų: jis miestą statė ir darė daug, atrodo, neįmanomo, kad čia gyventi būtų gera, nors pats savo prisiminimuose rašo, kad „…elektrinės kūrime dalyvavo tūkstančiai specialistų. Sunku pasakyti, kas čia svarbiausias. Visi pasaulio stebuklai pastatyti žmonių protu ir nuoširdžiu darbu. ..“. 

Daugiau kaip penkiasdešimt metų atidavęs Elektrėnams ir elektrinei, Pranas Noreika iki šiol yra aktyvus miesto bendruomenės narys, jo patarimų klausia savivaldybės, seniūnijos vadovai, jį dažnai matome miesto renginiuose, sporto varžybose, tik dėl vienos Elektrėnų miesto garbės piliečio būdo savybės – kuklumo – prisiminimų esame dar nedaug užrašę. Bet žinome, kad savo prisiminimus apie miesto atsiradimą ir gyvenimą jame paskutiniaisiais XX-ojo amžiaus ir pirmaisiais XXI-ojo amžiaus metais Pranas Noreika tikrai paliks ateinančioms kartoms.
Skaitytojų vardu nuoširdžiai sveikiname Jubiliatą, linkime Jam gero LAIKO, nes gražaus gyvenimo kelyje LAIKO sau Jis visada turėjo per mažai.

ulija Kirkilienė, redaktorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų