Mielieji,

Mielieji,

nuoširdžiai dėkoju Jums, apygardos rinkėjai, kad balsavote ir išrinkote mane dalyvauti II-ajame rinkimų ture, taip išreikšdami pasitikėjimą manimi ir mano darbu.

Dėkoju darniai dirbančiai komandai, draugams, artimiesiems, visiems, kurie padeda ir tiki manimi, kurie vertina dvasines vertybes ir mano asmeninį įsipareigojimą Jums, dirbti sąžiningai ir atsakingai, jautriai ir nuoširdžiai.

Mūsų krašte gyvena įvairių tautybių žmonės, kuriantys, puoselėjantys kultūrines tradicijas, aktyviai dalyvaujantys bendruomeninėje veikloje, trokštantys gyventi santarvėje ir darnoje.

Ypatingai esu dėkinga Vievio krašto žmonėms, kurių dėka čia visada sulaukiu didžiausio pasitikėjimo. Džiaugiuosi, kad galiu Jums atstovauti LR Seime nuo 2000 metų. Ir džiaugsme, ir bėdoje esu kartu, dirbu profesionaliai, panaudojant visą savo sukauptą politinę ir gyvenimišką patirtį. Visada esu ir būsiu vienodai teisinga visiems, gerbianti ir mylinti Jus.

Tikiu Jūsų palaikymu II-ajame rinkimų ture spalio 23 dieną.

Kiekvieno Jūsų dalyvavimas rinkimuose yra labai svarbus, nes tai yra dalyvavimas valstybės valdyme, pilietinė pareiga ir bendra atsakomybė bei darnus darbas.

Meilė, Viltis ir Tikėjimas telydi mus visus.

Pagarbiai

Kandidatė į LR Seimo narius Trakų-Vievio rinkimų apygardoje Dangutė Mikutienė

Politinė reklama. Bus apmokėta iš kandidatės Trakų-Vievio rinkimų apygardoje Nr. 58 Dangutės Mikutienės rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. 1685

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų