Mieli mūsų kraštiečiai, Elektrėnų krašto gyventojai,

Po kelių dienų II rinkimų turas pakvies mus apsispręsti, į kurio kandidato rankas atiduosime Seimo nario mandatą – mūsų pasitikėjimo ir įgaliojimų ženklą.
Pasikliaujame ilgamete elektrėniečių išmintimi, su kuria jau tris kartus rinkome Bronių Bradauską, užsitikrindami nuoširdų savo interesų gynėją, nepailstantį kovotoją už paprastų žmonių lūkesčius. Tikime, kad ta išmintis padės teisingai pasirinkti ir ketvirtą kartą, kad nesusigundysime netikrais pranašais, be skrupulų žadančiais rojų, kartu su rinkimine agitacija platinančiais neatsakingus pareiškimus, kuriuos užpildžius, neva Europos Sąjunga kiekvienam grąžins kažkokius mistinius pinigus, tereikia ant lapo parašyti savo pavardę ir asmens kodą (!?). Tai neregėta apgaulė.
Kiekvienas iš Jūsų per 12 Broniaus Bradausko metų Seime su mūsų rajono rinkėjų mandatu gerai matė, kaip rengdamas priėmimus asmeniniais klausimais, lankydamas pačias atkampiausias rajono vietoves ir įsiklausydamas į gyventojų problemas, šis politikas niekada neskirstė žmonių į savus ir svetimus; atėjusių prašyti pagalbos ar patarimo, niekada neklausė, kokiai partijai priklauso, kokiam politikui simpatizuoja. Dirbdamas su žmonėmis jis visada vadovavosi ir vadovaujasi viena taisykle – deramai atlikti pareigą savo rinkėjams.
Šiais nelengvais laikais Seime reikalingi patikimi, darbais, o ne žodžiais patikrinti žmonės. Tad spalio 28-ąją visi, nesvarbu, už ką balsavome I rinkimų ture, kokių politinių pažiūrų bebūtume, vieningai ateikime prie balsadėžių ir atiduokime savo balsus už Bronių Bradauską.

Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus vardu Arvydas Vyšniauskas

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Seimo nario Broniaus Bradausko rinkiminės sąskaitos Užs. Nr. 35

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų