Metų pabaigoje – padėkos

Metų pabaigoje – padėkos
Metai artėja pabaigos link, o tokiu metu ne tik žmonės linkę apibendrinti ir įvertinti tai, ką nuveikė per nueinančius metus. Kaip sakoma, viščiukus skaičiuoja rudenį, o nuveiktus darbus – gruodį.

Taip padarė ir Vievio kultūros centras – ne tik apgalvojo, ką patys gero nuveikė, bet ir apdovanojo bei pagerbė visus, padėjusius puoselėti kultūrą, organizuoti renginius, ištikimai lankančius parodas, koncertus…
Tokių žmonių sekmadienį, gruodžio 19 d., prisirinko pilna Vievio kultūros centro salė. Ir tai, kaip vėliau paaiškėjo, buvo tik dalis pagerbtųjų, o kitiems dovanas – Kalėdų žvaigždėmis vadinamas raudonai degančias karpažoles – teks perduoti asmeniškai. Savivaldybės, nevyriausybinių organizacijų ir įstaigų vadovus, aktyvius visuomenės veikėjus, ištikimus renginių lankytojus ir verslininkus į sceną kvietė kultūros centro direktorė Audronė Stepankevičiūtė, renginių organizatorė Nijolė Leonavičienė ir meno vadovė Audronė Selskaitė.
Į renginį žmonės atėjo tarsi į svečius: jų čia laukė jaukiai padengti stalai su degančiomis žvakutėmis, arbatos puodelis ir vaišės. O vakaro programa žadėjo kalėdinę nuotaiką: visiems žinomas Kalėdų dainas ir giesmes traukė merginų choras „Pušaitės“ (vadovės Leokadija Genelevičienė ir Dalia Davidavičienė) ir kamerinis choras „Con moto“ (vadovė A. Stepankevičiūtė), melodijas liejo Vievio meno mokyklos gitaristai ir akordeonistai.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų