Matmintinis prasidėjo

Matmintinis prasidėjo
Matmintinio pirmas etapas vyksta sausio 17 d. – vasario 6 d. Šis etapas truks tris savaites. Reikia paskubėti užsiregistruoti ir sudalyvauti.

Pirmojo atrankinio etapo užduotis – natūrinių skaičių sudėtis. Pirmajame etape 1-3 klasių mokiniai užduotis sprendžia įprastai, o 4-6, 7-12 bei suaugusieji  dalyvauja sprinte. Pirmiausiai reikia pasitreniruoti, o vėliau – sudalyvauti „generalinėje repeticijoje“ ir tikrose varžybose.  Varžybų laukas atvertas nuo sausio 19 d. ryto. Bus sumuojami dviejų geriausių etapų rezultatai. Taip pat vyksta mini turnyrai, kuriuose užduotys yra tokios pačios – penkiakovė.
Šiais metais tarptautinis finalas vyks Slovėnijoje. Kiek dalyvių iš Lietuvos dalyvaus tarptautiniame finale – dar nėra nuspręsta.
Kitos svarbios datos:
II etapas: vasario 7 d. – vasario 27 d.
III etapas: vasario 28 d. – kovo 20 d.
Respublikinis finalas (akivaizdinis) įvyks balandžio 2 arba 9 d. Kaune.
Tarptautinis finalas: gegužės 2 d. Slovėnijoje.
Kviečiu visus mokinius ir matematikos mokytojus sudalyvauti visuose trijuose varžybų etapuose ir patekti į respublikos finalą. Jeigu yra matematikai prijaučiančių kitų specialybių darbuotojų, informacija tokia pat – registruokitės internetiniame puslapyje www.miksike.lt ir žaiskite. Tai puiki proto treniruotė ir prasmingas laisvalaikio praleidimas.
Linkiu visiems sėkmės!

Danutė Gudelienė
Elektrėnų sav. matematikos mokytojų metodinio
būrelio pirmininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų