Mankšta išjudino ir mokinius, ir darželinukus

Mankšta išjudino ir mokinius, ir darželinukus

Mes vaikučiai, mes maži

Esame labai sveiki

Su rankytėm plast plast,

Su kojytėm trep trep,

Atsipūsk, atsistok,

Ir rankytėmis suplok!

Tokia skanduotė, skambanti iš gausaus būrio vaikučių lūpų, penktadienį, spalio 21 d., skambėjo Elektrėnų mokykloje – darželyje „Pasaka“. Masinėje mankštoje „Augsiu aktyvus 2011“ čia dalyvavo visi: grupėse mankštinosi mažiausieji auklėtiniai, aktų salėje – darželinukai su auklėtojomis, o lauke – pradinių klasių mokiniai su mokytojomis.

Nijolė GURINIENĖ, red. inf.

Visoje mokykloje skambėjo linksmos skanduotės, raginančios pajudėti, patrepsėti. Skanduojant žodžius mankštintis smagiau, o be to, skanduotės padėjo išmokti mankštos judesių.

Šitaip mokyklos – darželio „Pasaka“ bendruomenė prisidėjo prie VšĮ „Iniciatyvos fondas“ pirmą kartą organizuotos programos, kuria siekiama parodyti fizinio aktyvumo svarbą kasdieniame gyvenime ir skatinti gyventi sveikiau ir aktyviau.

O kad šitokia mankšta nebūtų vienkartinė akcija, „Pasakos“ mokinukai ir auklėtiniai iškilmingai pasižadėjo gyventi aktyviai: į mokyklą eiti tik pėsčiomis, nepraleidinėti fizinio lavinimo pamokų, kasdien būti gryname ore, nebūti abejingiems supančiai aplinkai ir kasdien siekti vis daugiau.

Kolektyvinės mankštos diena sutapo su mokykloje numatyta sveikatingumo diena. Tad po aktyvios mankštos mokiniai nuskubėjo toliau sportuoti. Pirmokai, antrokai – šokinėjo su šokdynėmis, žaidė judriuosius žaidimus, varžėsi estafetėse. Trečiokai ir ketvirtokai žaidė kvadratą. Vėliau, jau klasėse, skanavo arbatas, vaišinosi vaisiais. Visus tą dieną lydėjo pakili  ir gera nuotaika.

Šią masinę mankštą organizatoriai sieks užregistruoti Lietuvos rekordų knygoje „Factum“. Pranešama, jog masinė mankšta visoje Lietuvoje pritraukė beveik 112 tūkst. dalyvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų