Linkime ramių ir jaukių švenčių

Linkime ramių ir jaukių švenčių
Vėl ant slenksčio šviesiosios metų šventės –  Kūčios, Šv. Kalėdos ir Naujieji. Tai laikas, skirtas geriems darbams padaryti: atsiprašyti ir susitvarkyti, susitaikyti ir atiduoti skolas, pasidalinti savo gerumu ir padėkoti už pagalbą.

Daug džiugių akimirkų šiuo laikotarpiu patyrė Elektrėnų mokyklos-darželio „Žiogelis“ lavinamųjų klasių mokiniai. Trečius metus juos pradžiugina „Maximos“ Kalėdų senelis, dovanodamas saldžias dovanėles. Senukų prekybos centras skyrė lėšų taip reikalingoms darbinio ugdymo priemonėms įsigyti. Dabar mūsų ugdytiniai turės galimybę ne tik padirbėti ir sustiprėti, bet ir pasidžiaugti žiemos teikiamais malonumais. UAB „Būsto pasaulis“ mokiniams padovanojo laisvalaikiui skirtų stalo žaidimų. Mokykloje apsilankiusios „Avivos“  kompanijos atstovės atnešė ne tik dovanų, bet ir nuoširdžiai su vaikais pabendravo, pabuvo kartu.
Smagiai sutikę Kalėdų Senelį Kauno „Vilkolakio“ teatre, mokiniai pilni įspūdžių ir dovanų, išsiskirstė atostogauti.
Už suteiktas džiugias akimirkas, už rūpestį ir pagalbą nuoširdžiai dėkojame savo rėmėjams. Linkime Tikėjimo šviesos, širdies dosnumo, kantrybės ir vidinės ramybės.

Lavinamųjų klasių pedagogės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų