Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatas Kaunas Winter Cup 2013

Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatas Kaunas Winter Cup 2013

Savaitgalį Kaune vyko Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatas ir tarptautinės varžybos „Kaunas Ice Winter Cup 2013”. Varžybose dalyvavo geriausi čiuožėjai iš Vilniaus, Kauno, Elektrėnų, Klaipėdos, taip pat svečiai iš Baltarusijos ir Rusijos. Elektrėnams atstovavo 6 sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami trenerės Ramunės Satkauskaitės.

Labai visus nudžiugino 11-metė Gabrielė Valentinavičiūtė, iškovojusi 3-iąją vietą. Gabrielė, surinkusi 29.54 taško, pagerino savo asmeninį rezultatą.
Mažųjų grupėje Dinara Rudalevičiūtė taip pat pagerino savo rezultatą. Ji surinko 23.58 taško.
Lietuvos čempionate vyrų grupėje 3-iąją vietą iškovojo Edvinas Apitionok. Jis surinko 94.57 taško ir taip pat pagerino savo rezultatą.
Inga Kaziliūnaitė savo amžiaus grupėje tarp Lietuvos čiuožėjų užėmė 5-ąją vietą.
Siaučiant gripo epidemijai, dauguma čiuožėjų negalėjo tinkamai treniruotis ir ruoštis svarbiausioms metų varžyboms. Paskutinę dieną prieš varžybas sugedo ledo liejimo mašina, ir čiuožėjai savo programas turėjo tobulinti ant ledo ritulininkų išbraižyto ledo. Bet nepaisydami visų ligų, praleistų treniruočių ir kitų problemų jaunieji čiuožėjai surado jėgų ir noro dalyvauti čempionate, nepabijojo didelės konkurencijos.
Varžybose teisėjavo tarptautines kategorijas turintys teisėjai iš Baltarusijos, Lietuvos ir Rusijos. Teisėja iš Rusijos Natalia Lebedeva teisėjauja Pasaulio ir Europos čempionatuose, ISU Grand Prix varžybose.
Daugiau informacijos, video ir nuotraukų galite pažiūrėti internetinėje svetainėje www.svajaonice.lt

Trenerė
Ramunė Satkauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų