Elektrėniečiai ruoniai maudėsi Baltijos jūroje

Elektrėniečiai ruoniai maudėsi Baltijos jūroje

Grūdinimosi ir sveikatos šventė „Palangos ruoniai“ vyko jau 25 kartą. Vasario 15-17 dienomis Elektrėnų ruoniams atstovavo Vilma Narkauskienė, Valentina Jasulienė, Zita Cibulskienė, Anatolijus Šugajevas, Saulius Girčys ir Ramūnas Šeštavickas.

Penktadienį, išsimaudę jūroje, sveikuoliai skubėjo į konferenciją, kur pranešimus skaitė Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis, valdybos narys Juozas Dapšauskas ir kiti žinomi lektoriai. Po seminaro sveikuoliai žiūrėjo Palangos „Grubiojo“ teatro spektaklį, M. Macevičiaus „Goodbye, my love“.
Šeštadienį sveikuoliai pradėjo 7 val. ryto mankšta ir maudynėmis jūroje. Vėliau iki pusiaudienio sveikuoliai „Įdomių susitikimų klube“ klausėsi įvairių paskaitų ir pranešimų: „Tapingas – emocijų higiena“, „Pasaulį mes matome ne tokį, koks jis yra, bet kokie esame patys“, „Maistas gali būti vaistas! Lietuva atranda Ann Wimore“ .
Po paskaitų sveikuoliai bėgo link tilto, kur vėl maudėsi šaltose jūros bangose. Šventė „Palangos ruoniai – 2013“ sutapo su Stintų švente Palangoje, todėl visi norintieji paspoksoti į ruonių maudynes ant tilto netilpo.
Vakare sveikuoliai dalyvavo šventiniame muzikanto Lino Švirino koncerte ir filmo „Septynių dienų para“ pristatyme.
Elektrėniečiams ruoniams nepakako bendrų maudynių. Jie prieš išvykdami namo 21 val. dar kartą išsimaudė ir smagūs grįžo namo.
Šventėje dalyvavę elektrėniečiai dėkoja Elektrėnų sveikuolių klubui už kelionei nupirktą kurą. Kitas išlaidas ruoniai padengė patys, bet tai, ką jie šventėje įgijo – sveikatos ir energijos – už jokius pinigus nenupirksi.

Red.inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų