Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo moksleivių pirmenybės

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo moksleivių pirmenybės

Rugsėjo 20-21 dienomis Šiauliuose, Talkšos ežere, vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo moksleivių pirmenybės, į kurias suvažiavo per 200 irkluotojų iš Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Plungės, Skuodo,Trakų, Šiaulių, Šilutės, Vilniaus, Visagino, Zarasų ir Elektrėnų.

Elektrėnams varžybose atstovavo septyni Elektrėnų „Ąžuolyno” pagrindinės mokyklos moksleiviai: Rokas Grigaliūnas, Ugnius Zdanevičius, Gytis Lekevičius, Rokas Steponavičius, Deividas Ingilerdas, Artūras Golovač ir Gintarė Pališauskaitė.

Geriausiai varžybose sekėsi Artūrui Golovač su šiauliečiu Ignu Serafinu: jų dvivietė kanoja (C-2) 200 m ir 500 m nuotoliuose iškovojo sidabro medalius.   Artūro irkluojama vienvietė kanoja (C-1) 500 m finale iškovojo ketvirtą vietą. Gytis Lekevičius su visaginiečiu Buklaku Viacheslavu dviviete kanoje (C-2) plaukdami 200 m iškovojo bronzos medalius. Gintarei Pališauskaitei, irkluojančiai vienvietę baidarę (K-1), 200 m finale su dvejais metais vyresnėmis varžovėmis sunku buvo konkuruoti, ji liko penkta. Ugniaus Zdanevičiaus ir Roko Grigaliūno (C-2) 200 m dvivietė kanoja finale finišą kirto šešta. Rokas Steponavičius irklavo 200 m ir 500 m vienvietę kanoją ir finaliniuose plaukimuose liko aštuntas ir devintas. Tai puikūs irkluotojų pasiekimai tokio lygio varžybose.

Ovidijus Manomaitis,

Irklavimo treneris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų