Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo moksleivių pirmenybės

Rugsėjo 20-21 dienomis Šiauliuose, Talkšos ežere, vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo moksleivių pirmenybės, į kurias suvažiavo per 200 irkluotojų iš Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Plungės, Skuodo,Trakų, Šiaulių, Šilutės, Vilniaus, Visagino, Zarasų ir Elektrėnų.

Elektrėnams varžybose atstovavo septyni Elektrėnų „Ąžuolyno” pagrindinės mokyklos moksleiviai: Rokas Grigaliūnas, Ugnius Zdanevičius, Gytis Lekevičius, Rokas Steponavičius, Deividas Ingilerdas, Artūras Golovač ir Gintarė Pališauskaitė.

Geriausiai varžybose sekėsi Artūrui Golovač su šiauliečiu Ignu Serafinu: jų dvivietė kanoja (C-2) 200 m ir 500 m nuotoliuose iškovojo sidabro medalius.   Artūro irkluojama vienvietė kanoja (C-1) 500 m finale iškovojo ketvirtą vietą. Gytis Lekevičius su visaginiečiu Buklaku Viacheslavu dviviete kanoje (C-2) plaukdami 200 m iškovojo bronzos medalius. Gintarei Pališauskaitei, irkluojančiai vienvietę baidarę (K-1), 200 m finale su dvejais metais vyresnėmis varžovėmis sunku buvo konkuruoti, ji liko penkta. Ugniaus Zdanevičiaus ir Roko Grigaliūno (C-2) 200 m dvivietė kanoja finale finišą kirto šešta. Rokas Steponavičius irklavo 200 m ir 500 m vienvietę kanoją ir finaliniuose plaukimuose liko aštuntas ir devintas. Tai puikūs irkluotojų pasiekimai tokio lygio varžybose.