Lietuviai „Bitę“ vertina geriausiai

Lietuviai „Bitę“ vertina geriausiai
Paskutiniais tyrimų duomenimis, Lietuvos gyventojai geriausiai iš visų mobiliojo ryšio operatorių vertina bendrovę „Bitė Lietuva“, šio operatoriaus tinklą, sąžiningą paslaugų kainą, klientų aptarnavimą.

Tyrimo, kurį atliko bendrovė „Spinter tyrimai“ metu buvo prašoma įvertinti visų mobiliojo ryšio operatorių paslaugų kokybę.  
„Didžiajai daliai vartotojų Lietuvoje esame operatorius „numeris vienas“, todėl turime ir toliau pateisinti rodomą pasitikėjimą. Tai darome vartotojams pateikdami žemų kainų pasiūlymus ir garantuodami aukštą paslaugų bei aptarnavimo kokybę“, – sakė Indrė Puišė, „Bitė Lietuva“ pardavimų direktorė.
Geriausiai „Bitė“ įvertinta už klientų aptarnavimą, o „Bitės“ konsultantai ir pardavėjai buvo įvardinti kaip draugiškiausi asmenys, su kuriais malonu bendrauti. Pasak I. Puišės, tokio rezultato ir tikėtasi, nes „Bitės“ pasiūlymai visuomet rengiami labai aiškiai ir paprastai, be jokių paslėptų sąlygų. „Bitės“ tinklo ir ryšio kokybę tyrimo dalyviai įvardino kaip vieną geriausių šalyje.
Pasiūlė neribotus pokalbius
Be gero aptarnavimo ir kokybiško ryšio, „Bitė“ išsiskiria ir žemomis pokalbių kainomis bei specialiais, vis atsinaujinančiais pasiūlymais vartotojams. Vasarą „Bitė“ pradėjo visiems Lietuvos gyventojams pristačiusi mažos kainos planą su neribotais pokalbiais „Bitės“ tinkle.
Pasirinkus „Bitės“ planą už 15 litų mėnesinį mokestį, klientai galės kalbėti su visais „Labas“ vartotojais, privačių ar įmonėse registruotų „Bitės“ mobiliųjų telefonų numerių savininkais. Neribotų pokalbių „Bitėje“ planą galima užsisakyti pasirašius neterminuotą sutartį.  
„Neriboti pokalbiai reiškia, kad jūs kalbate „Bitės“ tinkle, kiek norite, o jūsų sąskaita nebus didesnė nei 15 litų. Tai labai geras pasirinkimas žmonėms, nuolat bendraujantiems su artimaisiais, giminaičiais ar draugais“, – naujojo plano esmę aiškino Indrė Puišė „Bitė Lietuva“ pardavimų direktorė.
Neribotų pokalbių planą galima užsisakyti jau dabar artimiausiame „Bitės“ salone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų