Liūdni spektakliai Elektrėnuose

Liūdni spektakliai Elektrėnuose

Elektrėnuose gyventi tikrai nėra liūdna. Nors teatro trupės į Elektrėnus atvažiuoja nedažnai, o ir lankytojų ne kiek surenka, bet nemokamų spektaklių gatvėje pamatyti galimybių atsiranda.  Štai ir rugsėjo 15 d. prie prekybos centro „Maxima“ per patį vidurdienį elektrėniečiai stebėjo spektaklį, kaip policijos pareigūnai gatvėje suguldė jaunuolius, surakino rankas ir kraustė vaikinų kišenes.

Julija KIRKILIENĖ

Buvo apsvaigę

Spektaklis, pasirodo, ne veltui buvo organizuotas. Kaip rašoma Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešime, Elektrėnų policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio pareigūnai Elektrėnuose, Rungos g., sustabdė neleistinoje vietoje gatvę perėjusius du Elektrėnų miesto gyventojus A.J (gim. 1988 m.) ir A.V. (gim. 1985 m.).

Jaunuoliai su pareigūnais bendravo nemandagiu tonu, keistai elgėsi. Pareigūnams kilo įtarimas, jog asmenys gali būti apsvaigę nuo narkotinių medžiagų.

Per apžiūrą A.J. drabužių kišenėje rastas cigarečių pakelis, kuriame buvo polietileninis maišelis su baltos spalvos milteliais, įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga, arbatinis šaukštelis ir švirkštas.

Po penkių minučių toje pačioje vietoje pastebėti dar du įtartini jaunuoliai. Kaip vėliau paaiškėjo, tai Elektrėnų miesto gyventojai V.G. (gim. 1990 m.) ir D.G. (gim. 1985 m.). Abu vaikinai, įtariama, buvo apsvaigę nuo narkotinių medžiagų.

V.G. rankinėje rasta piniginė, kurioje buvo du plastikiniai maišeliai: viename iš jų buvo baltos spalvos milteliai, įtariama, narkotinė ar psichotropinė medžiaga, o kitame – baltos spalvos miltelių liekanos. Įtarus, kad jaunuoliai apsvaigę nuo narkotinių medžiagų, jie buvo nuvežti į pirminės sveikatos apžiūros įstaigą.

Kur gauti dozę?

Dar vieną panašų reginį elektrėniečiai stebėjo jau kitą dieną – rugsėjo 16 d. Viešosios policijos skyriaus patrulio būrio pareigūnai Sodų gatvėje, šalia elektros prekių parduotuvės, sustabdė patikrinimui automobilį, vairuojamą Vievio gyventojo. Atliekant anksčiau jau teisto keleivio E. G. (gim. 1990 m.) asmens apžiūrą, rastas polietileninis maišelis ir popierinis lankstinukas, užklijuotas lipnia juosta, su baltos spalvos milteliais. Įtariama, kad tai narkotinė medžiaga.

Taigi per dvi dienas buvo pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Nusikalstamame pasaulyje apie Elektrėnų pareigūnus jau sklando legendos, o Elektrėnų narkotikų vartotojams vis sunkiau tampa įsigyti dozę. Pardavėjai bijodami įkliūti ir prarasti pelną, elektrėniečiams dozių nebeparduoda.

Įkliuvo po devynerių metų

Rugsėjo mėnesį Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, bendradarbiaudami su Elektrėnų policijos pareigūnais bei Trakų rajono apylinkės prokuratūra, taip pat išaiškino prieš 9 metus įvykdytą nužudymą. 2002 m. birželio 21 d. 18.30 val. Elektrėnuose, Elektrinės gatvėje, miškelyje, buvo rastas I. Askerovo (gimusio 1964 m.) lavonas su durtine-pjautine žaizda šlaunyje. Šis nusikaltimas iki šiol buvo neišaiškintas. Įtariamasis D. Š. (gimęs 1977 m.) šiuo metu sulaikytas, jam pareikšti įtarimai. Redakcijos žiniomis, įtariamasis žmogžudyste išsidavė netyčia, sulaikius jį taip pat su narkotikais. Pasak šaltinio, nužudytasis ir įtariamasis bei jų šeimos  buvo gerai pažįstami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų