Labdaringai „Maltiečių sriubos“ akcijai „Tele2“ skyrė 45 tūkst. litų

Labdaringai „Maltiečių sriubos“ akcijai „Tele2“ skyrė 45 tūkst. litų
Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ ir dešimtys tūkstančių jos klientų prisidėjo prie siekio padėti skurstantiems seneliams visoje Lietuvoje. „Tele2“ parėmė labdaringą Maltos ordino akciją „Maltiečių sriuba“ ir skyrė jai 45 tūkst. litų.

Būtent tokią sumą sudaro sąnaudos, kurias „Tele2“ patiria, suteikdama galimybę gyventojams aukoti telefonu. Šia galimybe geros valios žmonės aktyviai naudojosi.
Aukojo 65 tūkstančiai klientų
„Prisidėdami patys ir suteikdami galimybę aukoti klientams padedame surinkti daugiau lėšų tiems, kam ypač reikalinga pagalba ir dėmesys. Džiaugiamės, kad mūsų bendrovės ir klientų pagalba leis padėti vienišiems, žemiau skurdo ribos gyvenantiems seniems žmonėms“, − teigia „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.
Akcijai „Maltiečių sriuba“ telefonu paaukojo apie 65 tūkst. „Tele2“ klientų.
Karštas maistas seneliams
„Svarbiausias Maltos ordino indėlis į Lietuvos visuomenės gyvenimą yra tai, kad jis atnešė per šimtmečius senojoje Europoje patikrintą kilnią labdaros tradiciją, įprotį laisvanoriškai dalintis su tais, kuriems reikia pagalbos. Puoselėti šią tradiciją yra vienas pagrindinių mūsų tikslų“, – sakė Maltos ordino pagalbos tarnybos Lietuvoje prezidentas Kazimieras Ščeponavičius.
Maltos ordinas nuo 1993 m. vykdo programą „Maistas ant ratų“. Ordino savanoriai kiekvieną dieną Lietuvos miestuose globojamiems seneliams į namus atneša karštą maistą, simboliškai vadinamą sriuba. Šiai programai vykdyti ir skiriamos akcijos metu surinktos lėšos.
Maltiečiai teikia pagalbą vienišiems, sergantiems žmonėms, kurie nebegali išeiti iš namų ar patys pasigaminti valgio. Daugeliui jų gaunama sriuba – vienintelis šiltas maistas, o juos lankantys savanoriai – dažnai vieninteliai žmonės, su kuriais šie senukai bendrauja ir gali kreiptis pagalbos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų