KVIETIMAS

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ organizuoja renginį „Sveiki, tai aš!“, kuris skirtas Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti ir kurio metu turėtų būti ypatingai stengiamasi atkreipti visuomenės dėmesį į neįgaliųjų žmonių problemas ir poreikius.

Šis renginys planuojamas daugiau nei 31 Lietuvos miestas, kuriame veikia bendrijos „Viltis“ asociacijos nariai. Šio renginio pagrindinis tikslas yra pakviesti politikus, valdžios, visuomenės atstovus pabūti savanoriais ugdymo ir užimtumo įstaigose ir tarnybose, pabendrauti su sutrikusio intelekto žmonėmis, dalyvauti užsiėmimuose ir taip siekti ne tik atkreipti visuomenės, valdžios atstovų dėmesį į sutrikusio intelekto žmonių problemas, bet ir atskleisti jų gebėjimus.
Reikšmingas sutapimas, kad kaip tik šiuo metu Paramos šeimai tarnyba mini savo veiklos dešimtmetį. Šis jubiliejus apvainikuoja „Vilties“ prasmingą veiklą, nes neįgaliųjų šeimų dėka buvo inicijuotas tarnybos įsteigimas. Šia proga bendrija „Elektrėnų Viltis“ pakvietė Paramos šeimai tarnybą dalyvauti renginyje „Sveiki, tai aš!“, kartu pasidžiaugti pirmuoju veiklos jubiliejumi.
Kviečiame gruodžio 3 d., 11 val., visus, kurie  nori pabendrauti, susipažinti su tarnybos veikla ar tiesiog pabūti kartu, atvykti  į šventinį renginį.
Renginio vieta: Paramos šeimai tarnyba, Draugystės g. 3, Elektrėnai.

Bendrija „Elektrėnų Viltis“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų