Krepšinis – iššūkio taurė

A grupės rungtynės tarp „Credit 24“ ir Elektrėnų sporto centro krepšininkų atrodė bus labai įnirtingos. „Credit 24“ visą pirmąjį kėlinį gniuždė varžovus iš po krepšio. 15 iš 19 pirmojo kėlinio taškų „Credit 24“ gretose surinko aukštaūgiai Darius Trimonis (8) ir Juozas Petravičius (7).

Elektrėniškių atakos strigdavo „Credit 24“ gynyboje. Laimėdami pirmąjį kėlinį rezultatu 19:7 „Credit 24“ susikrovė gana solidžią, dvylikos taškų persvarą po pirmųjų dešimties žaidimo minučių. Antrajame ketvirtyje Elektrėnų krepšininkai atsigavo ir po truputį pradėjo vytis varžovus. Išeinant ilsėtis komandas vos teskyrė 5 taškai – 33:28. Sužaidus trečiąjį kėlinuką šeimininkų persvara sumažėjo minimaliai – 50:46.
Visos įdomybės prasidėjo ketvirtajame kėlinuke. Atrodė, šeimininkai savo šanso nepaleis ir išsikovos pergalę. Visgi elektrėniškiai nebuvo linkę pasiduoti. Konstantinas Bakanovas ir Marius Jurkštas pataikė po tritaškį, Valentas Andriekus pelnė du taškus, galiausiai Paulius Leonavičius įmetė iš po krepšio bei realizavo papildomą baudos metimą ir likus kiek mažiau nei minutei rezultatas buvo lygus – 68:68.
Elektrėnų sporto centro ekipos gynėjas Darius Bočkovas pelnė du taškus, kurie ir buvo lemiami. Galutinis rezultatas – 70:68 Elektrėnų sporto centro naudai (19:7, 14:21, 17:18, 18:24). Elektrėnų sporto centro komanda išplėšia jau antrą svarbią pergalę iš eilės po be galo atkaklių varžybų, prieš tai rungtyniavę su „Omnitel“ komanda, šias rungtynes laimėjo rezultatu 104:99. Ši pergalė padėjo jiems užsitikrinti 7 vietą pirmajame aštuntuke ir tęsti kovas dėl Iššūkio taurės.