Kokybiškas gyvenimas nešiojant dantų protezus

Kokybiškas gyvenimas nešiojant dantų protezus

Klapsintys, judantys kalbėti ir šypsotis trukdantys protezai – daugumai sukelia nemalonius pojūčius. Visa tai erzina kiekvieną dieną, trukdo pilnavertiškai jaustis bendraujant ar valgant. Tad ką daryti, jei išimamus dantų protezus jau turite pagamintus, tačiau nešio­dami juos nesijaučiate pilnavertiškai? Šiuolaikinės odontologijos technologijos gali jums padėti.

Jūsų turimų išimamų pro­tezų fiksacija ant implantų
Ant implantų pritvirtinami protezai yra tinkami, kai pacientas neturi visų (arba beveik visų dantų) viršutiniame ar apatiniame žandikaulyje. Dantų protezo plokštelėje įtvirtinamas specialaus fiksatoriaus metalinis korpusas, kuris susikabina su implantais, esančiais paciento žandikaulyje. Protezai stabiliai laikosi burnoje ir neslankioja, tačiau norint juos lengvai galima nuimti išvalyti ir vėl uždėti.

Pritvirtinti dantų protezus užtenka vos vieno vizito pas odontologą
Vieno apsilankymo metu įsrie­giami mini implantai ir prie jų pritvirtinama dantų plokštelė. Po 1,5 val. trukmės apsilankymo Šv. Kristoforo odontologijos klinikoje pacientas iškeliauja namo su fiksuo­tu dantų protezu, kuris leidžia pamiršti visus nepatogumus nešio­jant išimamus dantų protezus, o prireikus išvalyti bus lengvai nui­mamas. Nuimti ir vėl uždėti protezą galėsite patys namuose. Prieš procedūrą reikalinga konsultacija paciento burnos būklei įvertinti ir implantacijai suplanuoti.

Ko galima tikėtis pasirinkus mini implantais fiksuojamus dantų protezus?
Patogiau kramtyti maistą
Tokie protezai leis efektyviau kramtyti, tad galėsite valgyti maisto produktus, kurių anksčiau turėjote atsisakyti dėl tvirtai nesilaikančių išimamų protezų. Vis dėlto, kramtyti itin kieto arba lipnaus maisto ir su fiksuotais dantų protezais nerekomenduojama, nes toks maistas gali pažeisti jūsų protezus.
Nedirgina dantenų
Ant implantų fiksuojami dantų protezai laikosi stabiliai burnoje, neslysta ir nekrenta. Nešiojant išimamus protezus, fiksuotus ant implantų, neatsuranda žaizdelių, kurias dažnai pritrina įprasti išimami protezai.
Geresnis estetinis vaizdas
Mini dantų implantai, įsriegti į žandikaulį, sudaro patikimą atramą protezui, tad fiksuojami ant implantų dantų protezai bus stabilesni, nei įprasti išimami dantų protezai. Tad bus lengviau kalbėti, galėsite nebesijaudinti, kad protezai atsilaisvins arba iškris iš burnos.
Spalio–lapkričio mėn. jūsų turimų dantų protezų pritvirtinimo ant 4 implantų kaina tik 960 EUR.
Į kainą įskaičiuota 4 dantų implantų įsukimas ir jūsų turimų išimamų protezų korekcija.
Norite pamiršti diskomfortą ne­šiojant dantų protezus? Laukiame jūsų Šv. Kristoforo odontologijos klinikoje Vilniuje.

 

 

 

 

Kęstučio g. 33, Vilnius
Tel. +370 620 84477
www.kristoforoklinika.lt

facebook.com/kristoforoklinika.lt

Užs. 1744

Komentarai:

  1. Ar kas nors man galėtų paaiškinti kodėl implantai yra tokie brangūs, ten juk tik varžtelis ir ant viršaus kieta kompozito masė. Kad gydytojo laikas brangus šiais laikais tai viskas aišku bet kodėl tokie atrodo fiziškai maži daiktai kainuoja tiek daug

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų