Kokie yra SIP namų pranašumai prieš kitus namus?

Kokie yra SIP namų pranašumai prieš kitus namus?

Pastaruoju metu Lietuvoje vis labiau populiarėja karkasinių ir skydinių (SIP) pastatų statyba. Karkasinis namas susideda iš medinio rėmo, kuris atlieka laikančiosios pastato konstrukcijos paskirtį, ir skydų, kurie lipdomi aplink karkasą. O skydinis namas savo išvaizda ir pastatymo būdu akivaizdžiai yra modernesnis, todėl dažniau vartotojų pasirenkamas.

Kuo skiriasi karkasinių ir skydinių pastatų statybos technologija?

Pagrindiniai karkasinių ir skydinių pastatų statybos skirtumai yra šie – karkasinis namas surenkamas ir statomas tiesiai statybvietėje, o skydinio namo skydai yra iš anksto pagaminami gamykloje ir po to atvežami į reikiamą vietą, kurioje juos belieka sumontuoti.

Tad pastarųjų statinių statybos darbai vyksta žymiai greičiau, todėl baigiasi kur kas anksčiau nei karkasinio namo statyba.

Kokios natūros žmonės mieliau renkasi skydinius namelius?

Skydiniai nameliai ar vasarnamiai yra pats geriausias skubančių įgyvendinti savo svajones žmonių pasirinkimas, nes, pradedant projekto parengimu ir baigiant įkurtuvių diena, viskam užtenka vos kelių mėnesių laiko. Pavyzdžiui, ankstyvą pavasarį pradėjęs statyti tokį namelį, vasaros viduryje jau galėsi jame apsigyventi.

Ar statant SIP namelį galima koreguoti projektą?

Statant SIP namelius statybų metu yra įmanoma koreguoti esamą projektą pagal tai, kokio norėtumėte galutinio rezultato. Tai leidžia daryti šios rūšies namų statybos technologija. Pavyzdžiui, galima namo fasadą dekoruoti taip, kaip jums labiau patinka – apklijuoti klinkerio plytelėmis arba paprasčiausiai nudažyti.

Tą patį galima pasakyti ir apie stogo dengimą. Jį galima dengti arba pigiai kainuojančia skarda, arba brangesnėmis, tačiau solidžiau atrodančiomis klasikinėmis čerpėmis.

Kaip SIP nameliai prisideda prie švarios aplinkos tausojimo?

Skydiniai nameliai yra patrauklūs tuo, kad jų statybai reikalingos medžiagos yra labai taupiai išnaudojamos, todėl nelieka atliekų, kenkiančių švariai gamtos aplinkai. Taip yra todėl, kad skydiniams pastatams reikalingas skydų kiekis yra labai tiksliai apskaičiuojamas.

Tas reiškia jog visko yra pagaminama lygiai tiek, kiek reikia. Tai apsaugo ne tik nuo galimo nepanaudoto statybinio balasto, bet ir padeda mažinti tokio pastato statybai reikiamas išlaidas. Jei jums reikia modulinio SIP namelio, jo ieškokite interneto parduotuvėje: https://sipnamelis.lt/product-category/moduliniai-nameliai/.

 

Remiama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų