Klevų geltoni lapai – tai vasaros laiškai

Klevų geltoni lapai – tai vasaros laiškai
Taip galima pavadinti Senjorų dieną, į kurią spalio 21 d. Palemono bendruomenė pakvietė Elektrėnų bendruomenės iniciatyvų centro (EBIC) ansamblį „Kibirkštėlė“.

Nuvykę į Palemono vidurinę mokyklą buvome didžiai nustebinti šiltu sutikimu. Mus pasitiko šios mokyklos moksleiviai, Palemono bendruomenės pirmininkė Jūratė Kulevienė ir dainininkė Danutė Laurenčikienė, papuošę taką nuo paradinių durų iki antro aukšto aktų salės, kur vyko pagyvenusių žmonių šventė, klevų lapais ir degančiomis žvakutėmis.
Renginyje dalyvavo Žemės ūkio ministras K. Starkevičius, Palemono, Amalių ir Petrašiūnų bendruomenių pirmininkai. Visus linksmino ir savo eiles skaitė šios mokyklos etnografinis ansamblis (vad. R. Baniulienė), Palemono ansamblis „Marių banga“ (vad. N. Jankauskienė). Buvo smagu padainuoti, kartu pasisukti bendrame šokio rate. Tačiau viskam yra pradžia ir pabaiga. Važiuodami namo galvojome, kiek nedaug žmogui reikia, kad nors trumpam būtum laimingas: tik nuostabių draugų, kurie myli dainą, gerbia save ir kitus. Gal todėl, kad antro gyvenimo nebus.
„Kibirkštėlės“ narių vardu už šią kelionę nuoširdžiai dėkojame EBIC direktorei Z. Miguliovai ir vairuotojui R. Pečiūrai.

Nijolė Ramanauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų