Kietaviškių bibliotekoje knygų pristatymas-edukacija

Kietaviškių bibliotekoje knygų pristatymas-edukacija

Rašytojas Marius Marcinkevičius ir dailininkė, iliustruotoja Lina Itagaki pristatė naujausias savo knygas

Kovo 29 d. Kietaviškių bibliotekoje lankėsi rašytojas Marius Marcinkevičius ir dailininkė, iliustruotoja Lina Itagaki. Jie Kietaviškių progimnazijos II–V klasių vaikams pristatė naujausias savo knygas: „Superbobutės“ ir „Mergaitė su šautuvu. Istorija apie mergaitę partizanę“.
Pirmoji knyga – žiauriai linksma istorija, kuri patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Ši knyga privers juoktis net didžiausius paniurėlius.
Antroji knyga – „Mergaitė su šautuvu. Istorija apie mergaitę partizanę“ parašyta remiantis tų laikų liudininkų ir laisvės kovotojų prisiminimais, istorine medžiaga bei buvusios partizanų ryšininkės papasakota istorija apie mergaitę, kurį laiką su partizanais gyvenusią bunkeryje. Ši knyga dalyvauja „Metų knygos“ rinkimuose.
Autoriai ne tik supažindino su savo kūryba, bet vaikus pakvietė dalyvauti edukacijoje, kurios metu jie sužinojo, kaip reikėtų išgyventi ilgesnį laiką miške, kokie daiktai ten būtų naudingi. Taip pat vaikams teko užduotis per trumpą laiką išlįsti iš miegmaišių ir juos, kaip galima greičiau, supakuoti. Buvo daug juoko ir šurmulio. Renginio pabaigoje autoriai visiems, įsigijusiems knygas, dalino autografus.
Dėkojame autoriams už nuos­tabią popietę, dovanotas knygeles bibliotekai ir laukiame naujų pristatymų-edukacijų.
Dėkojame Kietaviškių progimnazijos administracijai, mokytojams ir moksleiviams, kad atvykote ir buvote kartu. Visada laukiame Jūsų mūsų jaukioje bibliotekoje.
Dėkojame Kietaviškių seniūnijai už suteiktas patalpas.

Kietaviškių bibliotekos bibliotekininė
Rita Vaišnorienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų