Kelionė į Briuselį – pažintis su Europos Parlamentu

Kelionė į Briuselį – pažintis su Europos Parlamentu
Spalio 5 – 11 d.  Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė grupei lietuvaičių padovanojo kelionę į Europos Parlamentą Briuselyje. Sėkmė dalyvauti savaitės kelionėje į Europos Parlamentą nusišypsojo dviem elektrėniečiams tai TS – LKD Elektrėnų grupės seniūnui Ramūnui Karteniui bei Elektrėnų sav. viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotojai Janinai Vasilavičienei.

Septynių dienų kelionė autobusu buvo įspūdinga: jos metu aplankėme Belgijos miestą Briugę – vieną žaviausių ir geriausiai išlikusių viduramžių miestų Europoje, ekskursijos po senamiestį metu aplankėme Šv. Kraujo baziliką, Šv. Mergelės bažnyčią, kurioje grožėjomės balto marmuro Mikelandželo „Dievo motinos su kūdikiu“ skulptūra, Vokietijos sostinę Berlyną, kuriame aplankėme kaizerio Vilhelmo atminties bažnyčią, Reichstagą, Didžiąją katedrą, Jadvygos katedrą, Aleksandro aikštę su Neptūno fontanu,      Žandarmenmarkt aikštę, Brandenburgo vartus, Berlyno sieną ir kt., taip pat Brandenburgo žemės sostinę – Potsdamą.
Spalio 7 d. Briuselyje susitikome su Laima Andrikiene, diskutavome apie Europos Sąjungos aktualijas, europarlamentarė pasidalijo savo patirtimi, atsakė į mūsų klausimus. Taip pat išklausėme paskaitą apie Europos Parlamentą, sprendimų priėmimą Europos Sąjungoje, ES institucijų sąveiką, stebėjome EP plenarinį posėdį. Vakare Laima Andrikienė visus delegacijos dalyvius pakvietė į Briuselio senamiestyje esantį restoraną vakarienės, kurios metu kiekvienam lietuvaičiui įteikė dovanas su Europos Parlamento simbolika.
Viso susitikimo su europarlamentare Laima Andrikiene metu jautėme nuoširdų jos rūpinimąsi kelionės dalyviais ir esame dėkingi už turiningą kelionę bei pažintį su Europos Parlamentu.

Ramūnas Kartenis,
TS – LKD Elektrėnų grupės seniūnas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų