Keletas pamąstymų apie straipsnį, publikuotą gruodžio 17 d. „Elektrėnų kronikoje“

Keletas pamąstymų apie straipsnį, publikuotą gruodžio 17 d. „Elektrėnų kronikoje“

Kodėl visgi „Elektrėnų komunalinis ūkis“ taip karštai priešinasi UAB „Priemiestis“ atėjimui į Elektrėnus?  Kuo gi tie vilniečiai yra baisūs?

Taigi mes aptarnaujame daug daugiabučių gyvenamųjų namų, ir taip jau ne vienerius metus, turime visus reikiamus atestatus, personalą, įdirbį. Taip, mes norime dirbti jūsų mieste, dirbti sąžiningai ir ilgai, konkurencijos sąlygomis (juk nestebina kiti miestai, kur administratorių yra keli, pavyzdžiui, Vilniuje jų virš 20). Mes tikrai siūlome konkurencingus tarifus aptarnaujant jūsų namus. Ir kam nuo to gali būti blogai? Gal baiminamasi, kad atėjus naujam administratoriui gali atpigti kai kurios paslaugos?
Mes pateikiame siūlomus tarifus Elektrėnų gyventojams. Spręskite patys.

Gyvenamojo namo techninės priežiūros kainos su PVM (1 kv.m)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stokojant argumentų prieš, gąsdinama kažkokiomis papildomomis rinkliavomis už neva registro duomenų apmokėjimą (anksčiau jų buvo neįmanoma išgauti iš Registrų centro, dabar, atseit, jie „pabrango“ nuo 1 iki 6 Lt), arba mitais apie brangų darbuotojų atvežimą iš Vilniaus (nereikia nieko niekur vežti, o reiktų  tinkamai organizuoti darbą vietoje).
Iš visų pareikštų straipsnyje minčių matosi tik vienas tikslas – neleisti į Elektrėnus kitos administruojančios įmonės, nes tai pakenks „Elektrėnų komunaliniam ūkiui“ ir privers pamažinti savo pelno apetitus.

Užs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų