Kalėdos šilčiau ir pigiau

Kalėdos šilčiau ir pigiau

Prieš Kalėdas 14 narių komisija priekabiai apžiūrinėjo, kaip atlikta renovacija Elektrėnuose Trakų g. 25, 27 ir 29 namuose.

Valstybinė statybos darbų priėmimo komisija kartu su statybos darbus atlikusiais rangovais, Elektrėnų komunalinio ūkio atstovais pasirašė Statybos užbaigimo aktus.

Darbų priėmimo metu apsilankiusi pas gyventojus komisija skundų neišgirdo. Atvirkščiai, žmonės gyrė statybininkus (darbus atliko UAB „Balkesta“) ir Elektrėnų komunalinio ūkio darbuotojus už nuolatinį bendravimą, dažnai organizuotus pasitarimus. Žvarbų gruodžio 9-osios dieną renovuotų namų gyventojai gyveno šiltai, nors radiatorius, sakė, laiko užsukę. Trijų kambarių gyventojai už šildymą lapkričio mėnesį mokės apie 20 eurų. Paskolą pradėti mokėti reikės tik pavasarį, tad šios Kalėdos renovuotų namų gyventojams bus ir šiltesnės, ir pigesnės.

Elektrėnų komunalinio ūkio darbuotojai gyventojams atminimui įteikė nuotrauką, kaip namas atrodė iki renovacijos ir po, bei palinkėjo atnaujintą turtą saugoti.

Viso Elektrėnų savivaldybėje renovuota 16 daugiabučių namų. 10 iš jų jau priduota Valstybinei komisijai, 6 planuojama priduoti.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų