„Kalėdinei sriubai“ – 45 tūkst. litų iš „Tele2“

Maltos ordinas kasmet organizuoja paramos akciją „Kalėdinė sriuba“. Šiemet prie akcijos prisidėjo ir telekomunikacijų bendrovė „Tele2“, skyrusi 45 tūkst. litų – tiek bendrovei kainuos techninės išlaidos, suteikiant žmonėms galimybę aukoti mobiliuoju telefonu be jokių papildomų mokesčių.

„Tele2“ klientai skurstantiems jau paaukojo 221 tūkst. litų
„Prisidėdami patys ir suteikdami galimybę aukoti klientams padedame surinkti daugiau lėšų tiems, kuriems pagalba ir dėmesys ypač reikalingi. Džiaugiamės, kad „Tele2“ bendrovės ir klientų pagalba leis padėti didesniam būriui vienišų, sergančių ir žemiau skurdo ribos gyvenančių senyvo amžiaus žmonių“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.
Paramos akcijos „Kalėdinė sriuba“ metu „Tele2“ klientai jau paaukojo 221 tūkst. litų. Iš viso akcijos metu paaukota daugiau nei 570 tūkst. litų.
Karštas maistas gyvenantiems skurdžiau
„Mums ypač svarbi socialiai atsakingų ir solidarių įmonių parama, nes tik bendros visų pajėgos padeda spręsti socialines problemas. Dėkoju bendrovei „Tele2“ už žymų indėlį ir parodytą pavyzdį“, – teigė Regina Gaidienė, Maltos ordino fondų paieškos direktorė.
Akcijos metu surinktos aukos bus skirtos paremti senyviems vienišiems žmonėms. Maltos ordino savanoriai keturiuose šalies miestuose kasdien išvežioja karštą maistą į namus sunkiai sergantiems, vienišiems ir skurdžiai gyvenantiems garbaus amžiaus žmonėms, kurie jau nebegali išeiti iš namų ar patys pasigaminti valgio.

Užs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų