Kalėdinė pasaka

Nė vienas vaikas neužauga be pasakų. Pasakos – neatsiejama jų pasaulio dalis.  O dar geriau, kai vaikas pats jose dalyvauja.

Vilmanto mama

 

Gruodžio 22 d. Elektrėnų mokykla-darželis „Pasaka“  visą ikimokyklinio ugdymo bendruomenę užbūrė įspūdinga kalėdine pasaka „Sniego karalienė“. Pasakoje vaidmenų užteko visiems – sniego pusnyse šėliojo patys mažiausi vaikučiai su savo auklėtojomis, akį traukė spindinčios lelijos, gražiomis manieromis džiugino rūmų pokylio princesės su princais, šaunūs mažieji piratai, šildė saulutės, linksmino miško žvėreliai. Sumaniai parengtas scenarijus, puiki auklėtojų vaidyba, skoningos scenos dekoracijos, įspūdingi mažųjų artistų drabužiai, muzika visiems žiūrovams dovanojo nepaprastą reginį. Sėdėjai salėje ir stebėjaisi, kokį stebuklą gali sukurti išvien dirbanti komanda, kurią jungia vienas tikslas – dovanoti grožį sau ir kitiems. Tiesiog jutai aplink sklandančią kalėdinę dvasią.

Spindinčios mažųjų akys bei jų nuoširdus džiaugsmas atperka repeticijose išlietą prakaitą, auklėtojų ir tėvelių rūpesčius dėl aprangos. Belieka tik padėkoti šauniam mokyklos-darželio „Pasaka“ kolektyvui už įspūdingą reginį. Nuostabus pasakų pasaulis niekada nenustos žavėti ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų