Kaip vairuoti saugiai ir greitai?

Kaip vairuoti saugiai ir greitai?
Norite ekstremalių pojūčių – rinkitės pasivažinėjimą su daugkartiniu Lietuvos čempionu ir Europos čempionu Aurelijumi Simaška, taip sako Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau- Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau- Elektrėnų PK) Viešosios tvarkos skyriaus (toliau- VTS) Viešosios tvarkos ir kelių policijos poskyrio (toliau- VTKPP) viršininkė Laura Salokaitė ir VTS VTKPP patrulis Romas Rapčinskas, kurie balandžio 24 d. dalyvavo UAB ,,Euroracing“ organizuotame renginyje.

UAB ,,Euroracing“ organizuoja mokomąsias programas, kurių metu galima gauti ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių: kaip važiuoti saugiai ir greitai, kaip elgtis įvairiose situacijose, jei tenka staigiai stabdyti, jei automobilis tampa nevaldomas, jei reikia išvengti kliūčių kelyje.
Elektrėnų savivaldybėje, Beižionių seniūnijoje, kelio atkarpoje Beižionys-Žikaronys,  UAB ,,Euroracing“ naudojasi 10 km ilgio trasa. Kaip tik šioje trasoje su automobiliu „Mitsubishi Lancer EVO 9“, kurį vairavo daugkartinis Lietuvos ir Europos kroso čempionas Aurelijus Simaška, Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pareigūnams teko pajusti, ką reiškia važiuoti lenktyniniu automobiliu, patirti daug neišdildomų įspūdžių, adrenalino ir teigiamų emocijų.
Akivaizdu, kad yra tokių kelių eismo taisyklių (toliau- KET) pažeidėjų,  kurie viršija leistiną važiavimo greitį, o stabdomi policijos pareigūnų nesustoja. Jau šiemet buvo trys tokie atvejai, kai policijos pareigūnams teko persekioti KET pažeidėjus, pasitelkiant visus įmanomus ekstremalaus vairavimo sugebėjimus. Kad pareigūnai sugebėtų tinkamai vykdyti savo pareigas, įgytų daugiau patirties, Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK vadovai siekia tobulinti jų turimus įgūdžius: vairuoti tarnybinį transportą važiuojant greičiau nei kiti eismo dalyviai, daug manevruoti, turėti greitą reakciją, iš anksto numatyti galimas kliūtis ir imtis priemonių jų išvengti. UAB ,,Euroracing“ profesionalūs  instruktoriai geranoriškai sutiko suteikti pareigūnams ne tik praktinių, bet ir teorinių žinių, kaip valdyti automobilį sudėtingose situacijose. Todėl artimiausiu metu instruktoriai yra numatę organizuoti ekstremalaus vairavimo kursus Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pareigūnams.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų