Jaunimo vasara nebėgs ant asfalto

Jaunimo vasara nebėgs ant asfalto

Birželio 4 d. Elektrėnų kultūros centre duris atvėrė Jaunimo centras – erdvė, kurioje jauni elektrėniečiai gali rasti kuo įvairiausios veiklos.

Antrame Kultūros centro aukšte Elektrėnų jaunimas savo jėgomis įrengė patalpas: sienas puošė nuotaikingais fototapetais, dekoravo dar sovietmetį menančius baldus, tvarkėsi. Savo paskirties iki šiol neradęs kambarys dabar bus nuolat pilnas jaunimo.
Ir atidarymo šventę jaunimas surengė patys: muzika pasirūpino grupė „Laisvai“, šokiais – grupė vaikinų, o po Liudos Baslykienės pristatymo jaunuoliai parodė trumpą filmuką apie centro įkūrimą ir veiklą. Po iškilmingo atidarymo ir mero Arvydo Vyšniausko sveikinimo, visi buvo pakviesti valgyti torto.
Į Jaunimo centrą praleisti laisvalaikio ateiti gali bet kas – durys atviros visiems. Čia galima pažaisti smiginį, stalo tenisą, muzikuoti, šokti, įsitraukti į prasmingą projektinę veiklą. Taigi pačioje vasaros atostogų pradžioje duris atvėręs Jaunimo centras suteikia galimybę jauniems žmonėms  ne nuobodžiai  leisti vasarą ant asfalto, o prasmingiau praleisti atostogas, susirasti draugų ir įdomios veiklos.

 

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų