Jaunimą įsiurbė Sfera

Jaunimą įsiurbė Sfera
Nuolat renginių stoka besiskundžiantis Elektrėnų jaunimas šeštadienį, kovo 5 d., turėjo progą kaip reikiant išsišėlti. Kultūros centre vyko muzikos festivalis „Sfera“, pritraukęs ne tik pilną salę žiūrovų, bet ir sukvietęs net 17 muzikos ir šokių grupių bei atlikėjų.

Į raudono kilimo ceremonija prasidėjusią „Sferą“ grupės suvažiavo iš Vilniaus, Kauno, Kaišiadorių, tačiau  daugiausia atlikėjai buvo elektrėniečiai. Ne vienai grupei „Sfera“ tapo sėkmingu debiutu. Pasak organizatoriaus, Iniciatyviausio 2010 metų elektrėniečio Arnoldo Luko Vaitkūno, grupės liko patenkintos, o tai – didžiulė laimė tiek jam, tiek visiems, kurie prisidėjo prie renginio. Vieni dėkoja už gerą aplinką, palaikymą, priėmimą ir šilumą, kiti – už gerą nuotaiką.
„Elektrėnams trūksta geros ir tikros muzikos renginių. Taip, mes turime Jonines, Mindaugines ir visas kitas tradicines šventes. Taip, mes turime solinių koncertų, tačiau retai kada į vieną renginį suvažiuoja tiek daug gyvo garso grupių, kurios turi talento, bet nebūtinai yra visiems gerai žinomos,“ – apie sferą kalbėjo A. L. Vaitkūnas.
Festivalio metu žiūrovai balsavo už labiausiai patinkančią grupę, kuria tapo elektrėniečiams puikiai pažįstami „Glad“. Renginio pabaigoje susumavus balsus jiems buvo įteikta stiklinė „Sferos“ statulėlė. O po renginio žiūrovų laukė vakarėlis, kuriame buvo galima pasilinksminti kartu su koncertavusiomis grupėmis.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų