Ir gerai, kad žmogus džiaugias

Ir gerai, kad žmogus džiaugias

Albina SIDARAVIČIENĖ

Vievio meno mokykla gegužės 5 dienos popietę šventė mokslo metų pabaigą. Mokyklos kiemelyje, po senais medžiais, susirinko nemažas būrelis šventės dalyvių: mokinių, jų tėvelių, mokytojų, svečių. Iš visų susirinkusių išsiskyrė pasipuošę jauni žmonės, pagrindiniai šventės dalyviai – tai jie baigia mokyklą, todėl ir ši diena ypatinga.

Susirinkusius pasveikino Edita Šukienė, mokytoja, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas. Direktorės pavaduotoja ugdymui Adelė Kasputienė įteikė mokiniams mokyklos baigimo pažymėjimus. Šįmet meno mokyklą baigė: pagrindinio dailės ugdymo programą – 9 mokiniai, pagrindinio muzikinio ugdymo programą – 8, mėgėjų muzikinio ugdymo programą – 9, tęstinio muzikinio ugdymo programą – 5.

Apdovanoti šie Vievio meno mokyklos mokiniai:

už puikų mokymąsi ir aktyvią meninę veiklą – Darius Grinevičius ir Agnė Šestavickaitė,

už puikų mokymąsi ir aktyvią koncertinę veiklą – Lukas Paškevičius ir Raminta Matijošiūtė,

už puikų mokymąsi – Aistė Radatavičiūtė, Gabija Radatavičiūtė, Gabrielė Liuc,

už labai gerą mokymąsi ir aktyvią meninę veiklą – Jurgita Radzevičiūtė ir Deimantė Jakonytė,

už labai gerą mokymąsi ir aktyvią koncertinę veiklą – Kamilė Lipnickaitė, Roberta Gumbytė, Karolina Uscilaitė,

už labai gerą mokymąsi – Tomas Granickis ir Laura Radiulytė,

už gerą mokymąsi ir aktyvią koncertinę veiklą – Gabija Misevičiūtė ir Dainius Steponavičius.

Pavaduotoja informavo, kad trys dailės mokiniai įstojo mokytis į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą. Tai Deimantė Jakonytė, šiemet baigusi meno mokyklą, ir dar du mokiniai iš jaunesnių klasių – Dominykas Varkulevičius ir Rovena Karvelytė.

Šventėje svečiavosi meras Kęstutis Vaitukaitis ir vyriausioji specialistė Jūratė Mikalauskienė. Meras pasidžiaugė, kad jaunuoliai, baigę meno mokyklą, yra pranašesni už tuos savo vienmečius, kurie meno mokyklos nelankė. Meras atvežė ir įteikė Padėkos raštus, pasirašytus Izraelio valstybės ambasadoriaus Lietuvoje, meno mokyklos mokiniams, jauniesiems dailininkams, kurie dalyvavo konkurse ,,Piešiu Jeruzalę”. Šventę vainikavo baigiamasis koncertas, kuris vyko meno mokyklos salėje. Skambėjo muzika, budinusi džiaugsmą ir susimąstymą. Salėje tvyrojo pakili nuotaika. Renginio vedėją ir, manau, kitus mokytojus maloniai nustebino Edgaras L., kuris atliko kitą kūrinį, negu buvo numatyta programoje. Menininkai visada pripažino kūrybos laisvę, džiugu, kad vaikinas išdrįso ja pasinaudoti. Koncertu džiaugėsi susirinkę svečiai, tėveliai, kurie pagrįstai didžiavosi savo grojančiais vaikais. Gerų atostogų kūrybingiems meno mokyklos mokiniams ir mokytojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų