Mokslo metų pabaiga – geras laikas padėkoti

Mokslo metų pabaiga – geras laikas padėkoti

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

Tiems, kas lanko Meno mokyklą, mokslo metai būna darbingi ištisus metus. Po pamokų vaikai bėga į meno kalvę, kurioje vieni čiumpa instrumentus, kiti – teptukus ir tobulina meninius įgūdžius. Vaikai, kurie siekia įvertinimo, meno pamokų nepamiršta ir vasarą. Už tokį stropumą ir ryžtą būtina padėkoti.

Pernai Elektrėnų meno mokyklos vadovybė sugalvojo surengti atskirą renginį, kuris vainikuotų mokslo metus ir būtų proga padėkoti aktyviausiems vaikams, dalyvavusiems renginiuose, konkursuose, festivaliuose, tapusiems nominantais. Šiemet vyko jau antrasis Padėkos vakaras, kuriame buvo išdalintos 77 padėkos ne tik mokiniams, bet ir pasižymėjusiems mokytojams, socialiniams partneriams, mokykloms, su kuriomis bendradarbiauja Meno mokykla. Padėkos raštai taip pat buvo įteikti rėmėjams bei tėvams, kurie pinigine parama, pavėžėjimu ar kita pagalba paremia mokyklą.

„Širdingai ačiū visai bendruomenei už pastangas įgyvendinant mokyklos siekius, už mokyklos ir mūsų krašto garsinimą. Tikiuosi, kad ir kitais mokslo metais pasiekimai bus geri ir dar geresni, o garsas ir spalvos apie Elektrėnų meno mokyklą skambės dar plačiau“, – dėkodamas mokyklos bendruomenei sakė direktorius E. Petkevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų