Informacija norintiems tapti policijos pareigūnais

Jeigu Jums rūpi savojo miesto saugumas, norite prisidėti, kad pagerėtų viešoji tvarka, norite saugoti ir ginti žmonių teises ir laisves, valstybės ir jos piliečių interesus, siūlome įsidarbinti Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Vilniaus aps. VPK).

Vilniaus aps. VPK informacija

Tai – puiki galimybė pradėti karjerą vidaus reikalų sistemoje, įgyti naujų žinių ir patirties. Baigus mokymus ir įgijus policijos pareigūno kvalifikaciją Jums bus garantuojama darbo vieta policijoje, kvalifikacijos tobulinimo ir karjeros galimybės, asmens sveikatos priežiūros paslaugos, priedai prie atlyginimo už turimą laipsnį, kvalifikacinę kategoriją, stažą; mokami butpinigiai, kompensuojamos išlaidos kelionei į darbo vietą ir kitos socialinės garantijos.

Pretenduojantiems tapti pirminės grandies policijos pareigūnais (amžius – ne daugiau kaip 35 metai), kurie užtikrina viešąją tvarką, teikia pagalbą asmenims, patruliuoja gatvėse, vykdo eismo priežiūrą bei atlieka kitas policines funkcijas, ir eiti pareigas Vilniaus aps. VPK Kelių policijos valdybos kelių patrulių rinktinėje, maloniai kviečiame atvykti iki 2012 m. vasario 1 d. į Vilniaus aps. VPK Personalo skyrių (toliau – PS) ir pateikti šiuos dokumentus :

asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (originalą ir kopiją);

išsilavinimą patvirtinantį dokumentą (aukštasis universitetinis arba aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas; dokumento originalą ir kopiją);

valstybinio socialinio draudimo pažymėjimą, jei jis asmeniui išduotas (originalą ir kopiją);

gyvenimo aprašymą (CV).

Dėl dokumentų pateikimo ir priėmimo kreiptis į  Vilniaus aps. VPK PS vyresniąją specialistę S. Bagdonienę, Birželio 23-iosios g. 10, Vilnius, 200 kab., tel. (8 5) 219 8874, el. paštas sonata.bagdoniene@policija.lt (dokumentai priimami ir informacija teikiama darbo dienomis, išskyrus pirmadienį ir trečiadienį, nuo 8.00 iki 16.00 val., penktadieniais nuo 8.00 iki 14.30 val., pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val.).

Asmenys, nusiųsti į vidaus reikalų profesinio mokymo įstaigos įvadinio mokymo kursus, turės pasirašyti stojimo į vidaus tarnybą sutartį, kuria įsipareigos mokytis, baigus mokymąsi ištarnauti vidaus tarnyboje ne mažiau kaip 3 metus, o jeigu jie bus pašalinti arba baigę mokymąsi atsisakys tarnauti vidaus tarnyboje, arba bus atleisti iš vidaus tarnybos jų pačių prašymu arba dėl jų kaltės anksčiau, – atlyginti vidaus reikalų profesinio mokymo įstaigai visas su jų mokymu susijusias išlaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų