Elektrėniškiai iškovojo aštuntą pergalę

Po beveik mėnesio pertraukos gruodžio 2 dieną į Elektrėnus sugrįžo krepšinis. RKL antrojo rato kovas „Hidras-Centauras“  pradėjo susitikimu su jau kartą įveikta Lietuvos kurčiųjų  rinktine.

Giedrius Leskauskas

 

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu, kuris pirmąjį kėlinuką leido laimėti solidžia persvara 29:19. Svečiai karštligiškai bandė mažinti skirtumą, tačiau Arvydo Bereikio klaidos neleido to padaryti, o LKR lyderis Robertas Puzinas buvo nutildytas kietos šeimininkų gynybos ir po pirmosios dalies savo sąskaitoje turėjo vos keletą taškų.

O „Hidras-Centauras“ pirmavo rezultatu 52:39. Šeimininkų treneris Arvydas Vansečius per pertrauką savo žaidėjams kalė į galvas, kad negalima atsipalaiduoti, nes ši patyrusi komanda tuo pasinaudos. Trenerio žodžiai nepraėjo veltui, nors  nepavyko neutralizuoti A. Bareikio, tačiau su kitomis užduotimis šeimininkai susitvarkė ir po trijų ketvirčių pirmavo rezultatu 80:63. Paskutinėje rungtynių atkarpoje „Hidro-Centauro“ krepšininkai atsipalaidavo, gavo pažaisti ir mažiau žaidžiantys krepšininkai, tuo pasinaudojo LKR žaidėjai, kurie aptirpdė turėtą šeimininkų pranašumą, o elektrėniškiai iškovojo 8-ąją pergalę RKL pirmenybėse rezultatu 90:81.

Elektrėnų „Hidras-Centauras“: Marius Radvilas pelnė 19, Darius Čiūta – 17,  Laimonas Alionis – 15, Mindaugas Sandonavičius ir Mantas Jankūnas – po 10 taškų.

Gruodžio 9 dieną 18 valandą Elektrėnų profesinio centro sporto salėje Elektrėnų „Hidras-Centauras“ susitiks su vienais iš grupės lyderių ir sieks atsirevanšuoti už pralaimėjimą išvykoje Trakų krepšininkams, tad mūsų miesto komanda laukia aktyvaus sirgalių palaikymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų