Ikimokyklinio ugdymo privalumai Pastrėvyje

Ikimokyklinio ugdymo privalumai Pastrėvyje

Atvykę į Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyriaus mokyklos patalpas daugelis svečių stebisi, jog viskas taip gražiai įrengta ir pritaikyta vaikams. Suremontuotos šviesios patalpos, puiki sporto salė, lauko aikštelės, o ypatingas dėmesys skirtas ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo patalpoms. Vaikai turi didelę žaidimų erdvę, pritaikytus tualetus, praustuves, miegamąjį, ugdymosi patalpas, valgyklą ir rūbinę. Visos šios patalpos šiemet Elektrėnų savivaldybės ir Pastrėvio seniūnijos buvo baigtos remontuo­ti – pakeistos grindys, perdažytos sienos. Semeliškių gimnazija nupirko naujus rūbinės baldus.

Džiugu tai, jog visos šios erdvės yra atskiros, nes dažnai miesto darželiuo­se vaikai žaidžia, valgo ir miega tose pačiose patalpose. Kaip ir daugelyje šalies įstaigų, vaikai ugdomi pagal populiarias ugdymo priemones, organizuo­jamas meninis ir fizinis ugdymas. Vaikų aktyvioms veikloms esame puikiai prisitaikę – kai nėra sąlygų būti lauke, sportuojam, žaidžiam, važinėjam triratukais, dviračiais ir paspirtukais salėje, kurioje buvimo laikas mums neribojamas, o lauke mūsų laukia saugia gumine danga įrengta didelė aikštelė, žaidimų ir sūpynių aikštelė, kuri kasmet atnaujinama, didžiulė pieva, pilnas sodas obuolių ir mūsų mylimiausi du kalniukai, ant kurių smagu šėlioti ir žiemą, ir vasarą.
Šiuo metu veikianti grupė yra mišraus amžiaus (2 – 6 m. vaikai), tačiau tėveliai, kurie veda vaikus, jau pripažino, kad tai vienas iš pliusų, nes mažesnieji ugdosi efektyviau stebėdami vyresnius, vyresnėliai mokosi juos globodami. Tai puiki galimybė vienoje grupėje būti ir broliams, sesėms ar artimiems, skirtingo amžiaus vaikams. Švenčiame visas tradicines šventes, bendraujame ir bendradarbiaujame su kitomis savivaldybės įstaigomis, organizuojame akcijas. Grupėje dirba dvi pedagogės, turinčios draugystės su vaikais patirties ir turinčios aukštuosius išsilavinimus, bei dvi pedagogų padėjėjos, meiliai vaikų vadinamos auklytėmis. Kolektyvas draugiškas, atliepiantis vaikų poreikius ir glaudžiai bendradarbiaujantis su tėveliais. Esame strategiškai patogioje vietoje, todėl kviečiame atvykti susipažinti, draugauti ir kartu augti bei ugdytis.

Pedagogė Viktorija Juknevičienė
Tel.pasiteiravimui 867138099

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų