Į Elektrėnus žengia nauja sporto šaka

Į Elektrėnus žengia nauja sporto šaka

Virginija Jacinavičiūtė

Į Ledo areną sugrįžę žiemos sporto žaidėjai, aikštę rado pasikeitusią. Per karantiną ledas buvo papildytas naujais elementais, reikalingais žaidžiant kerlingą (akmenslydį). Nauja sporto šaka Elektrėnuose bus pradėta plėtoti, kai šalyje bus panaikintas karantinas.
Lietuvos kerlingo asociacijos generalinis sekretorius Vygantas Zalieckas redakcijai komentavo, jog Elektrėnai yra miestas, kuriame puikiai išvystyta žiemos sporto infrastruktūra, todėl nieko stebėtino, kad sporto šakų šeimą papildys ir kerlingas. Ši sporto šaka į Elektrėnus įžengė Lietuvos kerlingo asociacijai įgyvendinus projektą ir gavus finansavimą kerlingo plėtrai.
Pasak V. Zaliecko, kol kas įrengta tik aikštelė, o pasibaigus karantinui entuziastai bandys kerlingą įtvirtinti Elektrėnuose. Nauja sporto šaka bus pristatyta visuomenei, vyks atviri renginiai, ieškoma bendraminčių.
V. Zalieckas pasakojo, kad Lietuvoje kerlingas pradėtas žaisti prieš 15 metų. Iki šiol treniruotės vyko tik Kaune ir Vilniuje. Bet yra planų sportą plėtoti Kėdainiuose, Panevėžyje bei Rokiškyje.
Kerlingas – plataus spektro sporto šaka, kuria užsiimti gali visi – nuo vaiko iki senjoro, taip pat neįgalieji. „Kerlingas – sporto šaka, į kurią daug kas žiūri su šypsena, bet atsiranda vis daugiau žmonių, kurie pamėgsta kerlingą. Tikimės, kad taip nutiks ir Elektrėnuose“, – sakė V. Zalieckas.

 

Elektrėnų ledo arenos nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų