Gyvename geriau

Gyvename geriau
Julija Kirkilienė

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius penktadienį, birželio 11 d., į susitikimą pakvietęs regioninės žiniasklaidos atstovus pranešė, kad mes jau gyvename geriau, kad kitų šalių vadovai Lietuvos sprendimus krizės metu vadina neapdainuotais žygdarbiais.(video)

Vis dėlto valstybės tarnautojams buvusių atlyginimų Vyriausybė dar negrąžins. Tegul palaukia, juk Premjero žmona irgi laukia, kol vyro atlyginimą atstatys iki buvusio dydžio.  
Taip smagiai pradėjęs susitikimą Premjeras informavo rajono laikraščių žurnalistus, kurie yra arčiausiai eilinio žmogaus, apie tai, kad dėl Vyriausybės pastangų, kurias ši skyrė investicijų  paieškoms visame pasaulyje, į Lietuvą atėjo pasaulio kompanijų aukštųjų technologijų padaliniai. Be to, Vyriausybė glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos verslininkų  asociacijomis.
Vienu iš svarbiausių Vyriausybės pasiekimų A. Kubilius laiko Nacionalinį susitarimą, kurį įvardijo kaip Vyriausybės ir piliečių glaudų bendradarbiavimą ir išklausymą. A. Kubilius pabrėžė retai respublikinėje žiniasklaidoje skelbiamą informaciją, kad Lietuva pagal piliečių išsilavinimą du kartus lenkia Europos Sąjungos vidurkį, o pagal interneto viešųjų prieigų koncentraciją pirmauja Europoje.
Į žurnalistų kritiką, kad Premjeras vardina skaičius, o žmogus dažnai vis dar yra alkanas, atsakė  prisiimantis  kritiką. Jis teisinosi, kad prieš ateidamas vadovauti Vyriausybei nesugebėjo numatyti, kaip atrodys krizė, o Lietuva nėra tobula šalis. Bet Vyriausybė aktyviai ieško būdų, kaip keisti teisėsaugą, viešai skelbia valstybinių įmonių ir organizacijų išlaidas, vadovų atlyginimus. To anksčiau nebuvo daroma ir piliečiai nežinojo, kaip leidžiami valstybės pinigai.
O išleidžiama pinigų, pasak A. Kubiliaus, buvo kelis kartus daugiau. Premjeras paragino žurnalistus matyti, nesitaikstyti, kritikuoti ir kartu įgyvendinti Lietuvos pažangos ir sėkmės strategiją. Ministras Pirmininkas prašė informuoti gyventojus, kad Vyriausybė atidarė specialią telefono liniją galimiems gyventojų klausimams dėl apskričių reformos (telefono nr. 8-5-2663711). Į Ministro Pirmininko tarnybą paskambinę piliečiai galės sužinoti, kur gauti konkrečios informacijos dėl jų regione vykdomos apskričių reformos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų