Gražios tradicijos skatina puoselėti vertybes

Gražios tradicijos skatina  puoselėti vertybes

Vievio kultūros centro inicijuota miško tvarkymo akcija jau tapo tradicija. Ir šiais metais Vievio kultūros centro darbuotojai kartu su Vievio pradinės mokyklos gamtos būrelio nariais, jų mokytojomis Elena Mikelinskiene ir Virginija Davidavičiene, Vievio pradinės mokyklos Kazokiškių skyriaus vaikais ir jų mokytoja Danute Tatarūniene vyko į Zelvos mišką, esantį šalia Vievio.

Nijolė LEONAVIČIENĖ, Vievio kultūros centro renginių organizatorė

„Noriu  nuoširdžiai padėkoti už tai, kad dalyvavote miško švarinimo talkoje, Jums, mieli Vievio pradinės mokyklos moksleiviai. Mačiau, kaip su gera nuotaika, pasiryžę daug nuveikti žingsniavote švarinti  miško. Ir nuveikėme visi kartu išties daug. Surinkta nemažai šiukšlių.  Dėkoju neabejingiems švarai ir tvarkai mūsų gyvenamojoje aplinkoje. Tikiuosi, kad ateis toks laikas, kai nė vienam nebekils ranka išmesti butelį pro automobilio langą, palikti krūvą šiukšlių paežerėje ar miške. Tikiuosi, kad neliksite abejingi šiukšlintojams, kad paaugę išdrįsite sudrausminti aplinkos teršėjus, nešiukšlinsite patys,“- tokiais žodžiais į susėdusius aplink laužą gražioje Zelvos ežero pakrantėje kreipėsi Kaišiadorių urėdijos Paparčių girininkijos girininkas Aidas Stepankevičius.

Smagiai padirbėję, pasivaišinę keptomis dešrelėmis, kurias dovanojo verslininkas Edvinas Virpša, pasveikinę girininką Aidą Stepankevičių su Miškininko diena, jaunieji miško bičiuliai iškeliavo namo, susitarę, kad apsilankys girininkijoje ir žiemą.

Nuo 2000-ųjų Miškininko diena kasmet pažymima trečiąjį rugsėjo šeštadienį. Šią dieną rengiamos miško talkos – miškai tvarkomi, renkamos šiukšlės. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, tokias talkas Lietuvos miškininkų sąjunga rengdavo balandžio mėnesį, tačiau galiausiai nuspręsta Miškininkų šventę minėti rudenį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų