Gerai, kai yra kam pasiskųsti

Gera, kai yra kam pasiskųsti

Ką norite, tą sakykite, bet erdvė komentarams svetainėje ww.kronika.lt atneša naudos gyventojams.  Paskaitykime, kaip susirašinėja „Prikolnas“ su Romu apie gatvių apšvietimą:.

 

Prikolnas

Na, aš čia gal ne į temą, bet kadangi daugiau nėra kur ir kaip įsipaišyti, parašysiu čia.

Kas per taupymo politika Elektrėnuose? Taupo elektrą, atjungę gatvių apšvietimą? Kaip grįžti iš „Maximos“ namo, negavus peiliu į pašonę? Tiesiog idealios sąlygos nusikaltimams … Geriau taupykite elektrą  važiuojamojoje dalyje, automobiliai turi šviesas. Tuo tarpu pėstieji su savimi tikrai nesinešios žibintuvėlių.

Atsako Romas Prikolnui

Šiandien, t.y.spalio 6 d., paskambinau dispečerei dėl to, kad nėra šviesos sename rajone. Pasirodo, kad ten niekas nieko nežino apie tai, kad 3 paras  vakarais tamsu. Paskambinus į Trakų elektros tinklus, pasakė, kad šiandien gedimą sutvarkė. Taigi matome, kaip dirba mūsų išrinktieji. 3 paras nebuvo elektros ir niekam nė motais! Gyventojai patys turi skambinėti.

***

Aš dar pridėsiu nuo redakcijos, kad perskaičiusi Prikolno komentarą, paskambinau seniūnui. Šis sakė, kad kas antrą lempą užgesina tik nuo 1 val. nakties, tada jau Maxima nebedirba. O dėl gedimo aptarnaujančiai įmonei paskambino seniūnas ir dabar jau Elektrėnuose  vėl šviesu. Ir toliau rašykite komentarus www.kronika.lt ir būsite išklausyti.

Julija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų