Galime būti ramūs – Nepriklausomybės laikotarpio vaikai užaugo gabūs

Galime būti ramūs – Nepriklausomybės laikotarpio vaikai užaugo gabūs

Premjeras Saulius Skvernelis savo socialinėje paskyroje „Facebook“ pasidalino džiaugsminga žinia: „…ko jau ko, bet gerų medikų Lietuvoje tikrai nepristigs. Šiandien pasveikinau geriausius mūsų šalies abiturientus, kurių atestatuose puikuosis trys, keturi ar net penki šimtukai! Kiekvieno iš jų paklausiau – kur ir ką studijuos? Medicinos studijos tikrai ne pirmus metus yra absoliutus lyderis.

Džiugu ir tai, kad didžioji dauguma pasirinko Lietuvos universitetus. O ir tie, kurie rinkosi prestižinius užsienio universitetus, nori grįžti atgal. Dar kartą sveikinu Jus, Jūsų tėvelius ir mokytojus – ir linkiu kartu kurti mūsų visų Lietuvą!“.
Tarp geriausių šimtukininkų yra ir Vievio gimnazijos abiturientas Lukas Jančiauskas. Tiesa, jis studijuoti pasirinko ne mediciną, o tarptautinius santykius ir politiką. Tad Lietuvoje gal nepritrūks ne tik gydytojų, bet ir sąžiningų politikų. Pats Lukas apie save ir apie apdovanojimų šventę Vilniuje kalba kukliai: „Įspūdžiai geri, bet stengiuosi pasiekimo nesureikšminti, o kaip tik kuo greičiau pamiršti ir keltis naujus tikslus, kad nesustočiau ir tie 3 šimtukai neliktų mano gyvenimo viršūne, tuo labiau, kad labai aukštus įvertinimus gavo dar labai daug bendraamžių, iš kurių ne visi apdovanoti. Po kelių dienų turėčiau gauti pakvietimą studijuoti politikos mokslus VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, pasirinkau šią studijų programą, nes manau, kad ji geriausiai atitinka mano kaip asmenybės lūkesčius ir tikslus. Apie užsienio universitetus daug negalvojau, nes šiuo metu ir ateityje save matau tik Lietuvoje“.
Lukas šimtukais buvo įvertintas už matematiką, istoriją ir užsienio kalbą.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų