„ENERGIJA“ metus pradėjo pelnydama 11 įvarčių ir įveikdama „GELEŽINĮ VILKĄ“

Pirmosios 2018 metų rungtynės Elektrėnų „Energijai“ susiklostė sėkmingai. Trečiadienį Lietuvos čempionate elektrėniečiai 11:7 (6:2, 1:2, 4:3) įveikė Vilniaus „Geležinį vilką“ ir dar labiau įtvirtino savo poziciją turnyrinės lentelės viršūnėje.

Justinas Vėželis

Visus „Energijos“ įvarčius pelnė skirtingi žaidėjai: pasi­žymėjo Artūras Katulis (3:01, rez. perd. Rolandas Aliukonis), Aurimas Gaidauskas (5:49, rez. perd. Dominykas Škadauskas), Donatas Vitte (7:07, rez. perd. A.Katulis ir Danielius Nomanovas), Paulius Rumševičius (8:49, rez. perd. Povilas Verenis ir A.Gaidauskas), Karolis Krasilnikovas (16:28, rez. perd. P.Rukševičius), Deividas Kazlauskas (18:31, rez. perd. D.Vitte ir D.Nomanovas), Rolandas Aliukonis (33:20, rez. perd. D.Kazlauskas), D. Nomanovas (47:57, rez. perd. A.Katulis ir R.Aliukonis), Justinas Vėželis (49:01, rez. perd. K.Krasilnikovas), P. Verenis (54:29, rez. perd. Rokas Arbačiauskas) ir Laisvydas Kudrevičius (55:53, rez. perd. J.Vėželis ir K.Krasilnikovas).
„Geležinio vilko“ komandoje puikiai žaidė dar praėjusį sezoną „Energijos“ garbę gynęs Edvinas Boroška, kuris pelnė tris įvarčius (16:35, rez. perd. Deividas Četvertakas, 32:15, rez. perd. Dominykas Bisturys ir 37:21, rez. perd. D.Bisturys ir Darius Verbickas). Du sykius pasižymėjo D.Bisturys (4:21, rez. perd. D.Četvertakas ir E.Boroška, 54:57, rez. perd. Dangyras Rimkus), o po kartą – D.Četvertakas (58:39, rez. perd. Aleksandras Kozelis ir E.Boroška) bei Tomašas Silinas (59:59, rez. perd. Kasparas Gruzdys ir Justas Fedoravičius).
Pirmame kėlinyje sirgaliai išvydo įvarčių lietų. Per pirmąsias 9 minutes buvo pelnyti net penki įvarčiai (4:1), po kurių „Geležinis vilkas“ vartininką Kristupą Pranckietį pakeitė Martinu Petiuliu. Kėlinio pabaigoje „Energija“ dar pasižymėjo du kartus, o svečiai į tai atsakė vienu įvarčiu.
Antrame kėlinyje puolimas buvo ne toks intensyvus, o jį „Geležiniui vilkui“ net pavyko laimėti (2:1). Kėlinio pabaigoje į greitą ataką išskubėjusį A.Gaidauską neleistinai sustabdė varžovai, tačiau elektrėnietis nesugebėjo realizuoti teisėjų paskirto baudinio.
Trečiojo kėlinio pradžioje „Energija“ dar labiau nutolo (10:4), tačiau rungtynėms einant į pabaigą „Geležinio vilko“ ledo ritulininkai sugebėjo per 1 min. 20 sek. įmušti net du įvarčius.
Šiose rungtynėse „Energija“ atliko kur kas daugiau smūgių į vartus (48 prieš 18) bei užsidirbo mažiau baudos minučių (6 prieš 14).
„Energija“ per 10 reguliario­jo sezono rungtynių yra iškovojusi 9 pergales ir su 7 taškais užtikrintai pirmauja čempionate, „Geležinis vilkas“ per 11 rungtynių iškovojo 2 pergales ir su 6 taškais tarp šešių komandų rikiuojasi penktoje pozicijoje.
Kitas rungtynes „Energija“ žais jau Baltarusijos aukščiausioje lygoje, penktadienį nuo 19:00 val. namuose priims Bobruisko „Bobruisk“ komandą.