„ENERGIJA“ metus pradėjo pelnydama 11 įvarčių ir įveikdama „GELEŽINĮ VILKĄ“

Pirmosios 2018 metų rungtynės Elektrėnų „Energijai“ susiklostė sėkmingai. Trečiadienį Lietuvos čempionate elektrėniečiai 11:7 (6:2, 1:2, 4:3) įveikė Vilniaus „Geležinį vilką“ ir dar labiau įtvirtino savo poziciją turnyrinės lentelės viršūnėje.

Justinas Vėželis
Justinas Vėželis

Visus „Energijos“ įvarčius pelnė skirtingi žaidėjai: pasi­žymėjo Artūras Katulis (3:01, rez. perd. Rolandas Aliukonis), Aurimas Gaidauskas (5:49, rez. perd. Dominykas Škadauskas), Donatas Vitte (7:07, rez. perd. A.Katulis ir Danielius Nomanovas), Paulius Rumševičius (8:49, rez. perd. Povilas Verenis ir A.Gaidauskas), Karolis Krasilnikovas (16:28, rez. perd. P.Rukševičius), Deividas Kazlauskas (18:31, rez. perd. D.Vitte ir D.Nomanovas), Rolandas Aliukonis (33:20, rez. perd. D.Kazlauskas), D. Nomanovas (47:57, rez. perd. A.Katulis ir R.Aliukonis), Justinas Vėželis (49:01, rez. perd. K.Krasilnikovas), P. Verenis (54:29, rez. perd. Rokas Arbačiauskas) ir Laisvydas Kudrevičius (55:53, rez. perd. J.Vėželis ir K.Krasilnikovas).
„Geležinio vilko“ komandoje puikiai žaidė dar praėjusį sezoną „Energijos“ garbę gynęs Edvinas Boroška, kuris pelnė tris įvarčius (16:35, rez. perd. Deividas Četvertakas, 32:15, rez. perd. Dominykas Bisturys ir 37:21, rez. perd. D.Bisturys ir Darius Verbickas). Du sykius pasižymėjo D.Bisturys (4:21, rez. perd. D.Četvertakas ir E.Boroška, 54:57, rez. perd. Dangyras Rimkus), o po kartą – D.Četvertakas (58:39, rez. perd. Aleksandras Kozelis ir E.Boroška) bei Tomašas Silinas (59:59, rez. perd. Kasparas Gruzdys ir Justas Fedoravičius).
Pirmame kėlinyje sirgaliai išvydo įvarčių lietų. Per pirmąsias 9 minutes buvo pelnyti net penki įvarčiai (4:1), po kurių „Geležinis vilkas“ vartininką Kristupą Pranckietį pakeitė Martinu Petiuliu. Kėlinio pabaigoje „Energija“ dar pasižymėjo du kartus, o svečiai į tai atsakė vienu įvarčiu.
Antrame kėlinyje puolimas buvo ne toks intensyvus, o jį „Geležiniui vilkui“ net pavyko laimėti (2:1). Kėlinio pabaigoje į greitą ataką išskubėjusį A.Gaidauską neleistinai sustabdė varžovai, tačiau elektrėnietis nesugebėjo realizuoti teisėjų paskirto baudinio.
Trečiojo kėlinio pradžioje „Energija“ dar labiau nutolo (10:4), tačiau rungtynėms einant į pabaigą „Geležinio vilko“ ledo ritulininkai sugebėjo per 1 min. 20 sek. įmušti net du įvarčius.
Šiose rungtynėse „Energija“ atliko kur kas daugiau smūgių į vartus (48 prieš 18) bei užsidirbo mažiau baudos minučių (6 prieš 14).
„Energija“ per 10 reguliario­jo sezono rungtynių yra iškovojusi 9 pergales ir su 7 taškais užtikrintai pirmauja čempionate, „Geležinis vilkas“ per 11 rungtynių iškovojo 2 pergales ir su 6 taškais tarp šešių komandų rikiuojasi penktoje pozicijoje.
Kitas rungtynes „Energija“ žais jau Baltarusijos aukščiausioje lygoje, penktadienį nuo 19:00 val. namuose priims Bobruisko „Bobruisk“ komandą.

hockey.lt inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų