Elektrėnus sudrebino „Protų mūšio“ renginys

Elektrėnus sudrebino „Protų mūšio“ renginys
Kovo 23 d. Elektrėnų viešojoje bibliotekoje įvyko „Protų mūšio“ renginys, kurį pirmąkart organizavo Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Elektrėnų skyriaus nariai.

Salė, kurioje vyko renginys, buvo pilna dalyvių, kadangi tarpusavyje rungėsi 10 komandų, sudarytų iš 5 narių. Komandos buvo įvairios: Elektrėnų savivaldybės moksleiviai, Darbo partijos nariai, JOD valdybos nariai bei aktyvus jaunimas. Elektrėnų skyriaus nariai, pasveikinę visus susirinkusius bei pristatę žaidimo taisykles, paskelbė mūšio pradžią.
Tarp teorinių renginio klausimų buvo ir muzikinių bei šokių klausimų. Ne vieną dalyvį nustebino „gyvi“ pasirodymai: Ilonos Žilinskytės sušokti šokiai bei Martyno Gumbio saksofonu sugrotos melodijos. „Protų mūšio“ nugalėtojais tapo „Š. Protų“ komanda, antrąją vietą užėmė „Kiorla piorla“ komanda ir trečiąją – „JOD valdybos“ komanda. Pirmos tris vietos apdovanotos taurėmis. Visos komandos taip pat apdovanotos padėkomis už aktyvų dalyvavimą šiame renginyje.
Po renginio nariai skaitė ir džiaugėsi paliktais komentarais bei pastabomis, kurios skatina tobulėti. Daugumoje jų jaunimas džiaugėsi: „Daugiau ir dažniau tokių renginių mūsų mieste“, „Pakartojam“, „Kada kitas „Protmūšis“, „Galėjo būti daugiau turų. Norim dar“, „Labai įdomus bei gerai suorganizuotas renginys“, „Jūsų kūrybiškumas – stebinantis!“.
„Puikus renginys, nustebinęs klausimų įvairove ir jų turiniu. Nors ir nepavyko laimėti prizinės vietos, bet mūsų komanda tikrai nenusiminė ir jau laukia kito „Protų mūšio“ renginio.“ – sakė viena iš dalyvių Jolita Virganavičienė.
JOD Elektrėnų nariai nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems, taip pat Elektrėnų savivaldybės viešajai bibliotekai, Darbo partijos Elektrėnų skyriaus  nariams, LR Seimo narei Dangutei Mikutienei bei visiems padėjusiems organizuoti „Protų mūšio“ renginį. Skyriaus pirmininkas Andrius Araneckas pasidžiaugė už sklandžiai ir efektingai praėjusį renginį bei padėkojo nariams už jų kruopštų darbą.


Andrius Araneckas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų