Elektrėnuose suliepsnojo laužai

Elektrėnuose suliepsnojo laužai
Minint Sausio įvykių dvidešimtmetį Elektrėnuose Laisvės gynėjų dieną aikštėje prie kultūros centro suliepsnojo dvidešimt laužų, žmonės traukė patriotines dainas, dalinosi prisiminimas.

Sausio 13-osios dienos minėjimas Elektrėnuose prasidėjo šv. Mišiomis, po kurių parapijos salėje Kietaviškių pagrindinės mokyklos mokiniai pristatė muzikinę-literatūrinę kompoziciją, o kultūros centro aikštėje elektrėniečiai rinkosi vakare. Gausiame būryje išsiskyrė jaunųjų šaulių kolona, o didžiausia į minėjimą atėjusių žmonių dalis buvo tie, kurie patys dalyvavo Sausio 13-osios įvykiuose: Seimo gynėjai, Sąjūdžio dalyviai ir kiti, tomis dienomis padėję ir budėję, išleidę artimuosius Tėvynės ginti. Apie tų įvykių reikšmę pasakojant Juozui Janoniui, išvakarėse Prezidentės apdovanotam Sausio 13-osios atminimo medaliu, ne vienas braukė ašarą.
Aikštėje netrukus užsiliepsnojo dvidešimt laužų, kurie simbolizavo dvidešimt apgintos nepriklausomybės metų, į dangų kilo ugnies žibintai, o skambant keturiolikos žuvusių vardams ir pavardėms viena, viena po kitos geso žvakutės.
Po oficialios renginio dalies žmonės kartu su kultūros centro merginų ansambliu traukė patriotines dainas ir vaišinosi Elektrėnų profesinio mokymo centre ruošta koše bei karšta arbata.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų