Elektrėnuose nepilnametis keturračiu važinėjosi lyg kaskadininkas

Šešiolimetis jaunuolis Elektrėnų mieste keturračiu motociklu pirmadienį važinėjosi lyg būtų kaskadininkas.

BNS

Jaunuolis siautėjo Draugystės gatvėje – vienoje iš pagrindinių ir judriausių gatvių Elektrėnuose. Jį pastebėjo policijos pareigūnai ir nutraukė pavojingą važiavimą.

Pasak policijos, vaikinas važiavo priešinga eismo puse, nepraleido į pėsčiųjų perėją įžengusio pėsčiojo, keisdamas važiavimo kryptį, nerodė įspėjamojo posūkio signalo ir, siekdamas atkreipti kitų asmenų dėmesį, važiavo ant dviejų vienos ašies keturračio motociklo ratų, taip keldamas pavojų sau ir kitiems eismo dalyviams.

Šešiolikmetis 2010 metų rugpjūtį gavo traktoriaus ir savaeigės mašinos vairuotojo pažymėjimą. Turėdamas šį pažymėjimą, jis galėjo vairuoti keturratį.

Elektrėnų pareigūnų teigimu, jaunas ir neatsakingas vairuotojas pažeidė keturis Kelių eismo taisyklių reikalavimus. Už chuliganišką vairavimą, keliantį pavojų savo ir kitų saugumui, nesustojimą prieš pėsčiųjų perėją, nepraleido pėsčiojo, posūkio neparodymą 16-mečiui surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas. Už Kelių eismo taisyklių pažeidimus elektrėniškis gali gauti piniginę baudą bei prarasti teisę vairuoti.

Policininkai sako, kad dviračių, keturračių motociklų, mopedų ir dviratininkų elgesys kelyje ne visada yra deramas. Įvykis Elektrėnuose tai patvirtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų