Elektrėnuose keičiasi valdančioji dauguma

Elektrėnuose, dirbant kokį atsakingą darbą, atostogauti pavojinga. Neseniai atostogaudamas postą prarado Elektrėnų pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Zenonas Belickas, o per pačius vasaros karščius, savivaldybę apskriejo nauja žinia: iš pareigų atleidžiamas administracijos direktorius Henrikas Petrauskas ir jo pavaduotojas Vaidas Bernotas.

 

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos socialdemokratų partijos, Darbo partijos, Liberalų ir centro sąjungos, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų bei Centro partijos atstovai pasirašė pareiškimą dėl jungimosi į koaliciją, BNS pranešė Elektrėnų meras liberalcentristas Kęstutis Vaitukaitis.

Tokiu būdu naujoji valdančioji dauguma Elektrėnuose turės 16 tarybos narių iš 25 palaikymą, dar du tarybos nariai – Valstiečiai liaudininkai Romualdas Nanartavičius ir Vytautas Vėželis – į pasitarimą pakviesti nebuvo. Valstiečiai nuolatos dirba tik su valdančiąja dauguma, bet šį kartą koalicija stipri bus ir be jų.

Paklaustas, su kuo susiję šie pasikeitimai, K.Vaitukaitis konkrečių priežasčių nenurodė, tik teigė, kad „taip susiklostė situacija“. K. Vaitukaitis mėgsta judėjimą.

Kitą savaitę, penktadienį, rengiamas Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis, kurio darbotvarkėje – Henriko Petrausko atleidimas iš savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų ir Vaido Bernoto atleidimas iš administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų bei naujų administracijos vadovų skyrimas.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Bernotas penktadienį BNS sakė, kad žinia apie valdančiosios daugumos pasikeitimą jam buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. V. Bernotas yra nepartinis, į pavaduotojus deleguotas ne partijos, o bendrovės „Antikora“, kuriai atstovauja 3 tarybos nariai – Anatolij Melnikov, Daurius Ašaka ir  Marija Jurščenko, į rinkimus atėję su Naujosios sąjungos partija, kuriai susijungus su Darbo partija, tarybos nariai nei į naująją, nei į kokią kitą partiją nestojo.

„Nesu politikas, visų peripetijų nežinau, tiesiog dirbau savo darbą“, – sakė V. Bernotas.

H. Petrauskas sako, kad politikoje natūralu tai, kad susiformavo nauja valdančioji dauguma. Dvi partijos – Liberalų ir centro bei Socialdemokratų – , turinčios daugiausiai tarybos narių (po penkis) , susijungė ir paskyrė savo administracijos direktorių. „Nematau nieko blogo. Blogai būtų, kad išvestų su antrankiais“,- sakė H. Petrauskas.  Daugiau pakomentuoti susidariusią padėtį pažadėjo kitą savaitę.

Daugiau permainų dėl daugumos pasikeitimo aukščiausioje Elektrėnų valdžioje neplanuojama.

„Meras ir vicemeras lieka tie patys“, – BNS sakė K.Vaitukaitis.

Kitą savaitę numatoma paskirti ir naujus administracijos vadovus. Administracijos direktoriaus postas atitekti turėtų  socialdemokratams, tikriausiai,  Arvydui Vyšniauskui. Ką planuoja skirti  pavaduotoju, redakcija informacijos dar neturi.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų