Elektrėnietis per plauką liko be prizinės vietos

Elektrėnietis per plauką liko be prizinės vietos
Gražina Radzvilavičiūtė

Savaitgalį iš Pirmųjų jaunimo olimpinių žaidynių Singapūre grįžę sportininkai skaičiavo medalius ir gyrėsi pasiekimais.

Elektrėnietis dziudo imtynininkas Kęstutis Vitkauskas (treneris Kęstas Vitkauskas) per plauką nepasiekė prizinės vietos – liko devintas, o dziudo imtynininkė Laura Naginskaitė (treneris Vidas Klimašauskas), besitreniruojanti Panevėžyje, pelnė bronzą.
Kęstutis tik minimaliu skirtumu nusileido armėnui, Pasaulio čempionato prizininkui Davitui Ghazaryanui. Pasak Lietuvos jaunių dziudo rinktinės trenerio Kęsto Vitkausko, kova buvo apylygė, tačiau likus trim sekundėm iki kovos pabaigos, teisėjai įvertino Kęstučio veiksmą kaip negalimą ir skyrė tašką Armėnijos atstovui.
Kaip sakė treneris K. Vitkauskas, tokia kovos baigtis sukėlė daug diskusijų, tačiau sporte atsitiktinumai kartais būna lemtingi. Jei Kęstutis kovą būtų laimėjęs, blogiausiu atveju būtų pasiekęs prieš olimpiadą užsibrėžtą tikslą – penktą vietą. Ir nors Kęstutis prieš olimpiadą buvo patyręs traumą, varžybose jautėsi gerai ir jokių jos pasekmių nejautė.
Kad ir kaip ten bebūtų, treneris K. Vitkauskas sakė, kad Jaunimo olimpiada leido pajausti olimpinę dvasią, o renginys buvo reikšmingas ir įspūdingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų